Robot Dino Infini
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Robot Dino Infinity to niezwykła łamigłówka, w której musisz dodać mechaniczne dinozaury z części o różnych rozmiarach, a następnie przetestować jednostkę bojową na poligonie.


Ogromne dinozaury zawsze wywoływały strach, użytkownik będzie miał okazję zebrać jednego z potworów, a następnie pozwolić mu walczyć z techno dinozaurem innej rasy. Dostępny do badań: tyran samochodowy, czerwony tyran i ogromny rekin żelazny o dziwnej nazwie Megalodon. W pobliżu nazw znajdują się obrazy, użytkownik z grubsza rozumie, jak powinien wyglądać dinorobot. Następnie przejdź do połączenia elementów. Jest ich tak wiele, że deweloper sugeruje złożenie żelaznej bestii na części, najpierw przykleić głowę, a następnie przejść do górnej części ciała, a następnie zgodnie ze schematem, w zależności od budowy totemu.


Proces komponowania potwora zajmuje dużo czasu, biorąc pod uwagę imponującą wielkość postaci. Komponenty są montowane automatycznie; wystarczy przenieść część z improwizowanej półki do pożądanego obszaru ciała dinozaura. Pojawiają się trudności z kolejnością detali, ponieważ dla silnego i potężnego mechanizmu będziesz musiał nałożyć elementy na siebie. Zgodnie ze schematem mogą znajdować się w pobliżu, ale w idealnej lokalizacji będziesz musiał się martwić, zastanowić się, co należy naprawić na czym.


Charakterystyczne cechy gry Robot Dino Infinity:

  • wybór trzech znaków;
  • indywidualne poligony testowe dla każdego;
  • potężna broń w różnych strefach mechanizmu;
  • agresywne zachowanie gotowego projektu;
  • walka z wrogiem jako test.

Gotowy robot zostaje wysłany na boisko, gdzie testowane są jego cechy, a raczej przyzwyczaja się do zarządzania agresywnymi oddziałami. Po spacerze po poligonie w ruinach użytkownika czeka bitwa z różnymi podgatunkami żelaznych dinozaurów. Test można powtórzyć, między chodzeniem po boisku a umiejętnościami treningowymi.


Aby zbudować, gracz będzie potrzebował cierpliwości i opieki, ale wynik przekroczy wszelkie oczekiwania. Zakres dostępnych umiejętności jest niesamowity, ruchy bojowe są uzupełnione bronią palną. Dobra gra głosu sprawia, że ​​drżysz przy każdym ruchu robota, a pojedynki nie są widokiem słabych serc. Zostań właścicielem najlepszego wojownika na terytorium!


Reklama

Pobierz Robot Dino Infini 2.10.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
▽Update Dinorobot Infinity (2020.08.27)
-Updated System core.
-Fixed an issue where the size was displayed in small size in the battle of the Tyrabo Double-Cops.
-Fixed an issue aspect ratio problem.
informacje ogólne
wersja 2.10.6 (89)
Data umieszczenia 2020-09-04 17:43
rozmiar 61.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/25 10:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |