Rugby League 19
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Rugby League 19 to ciekawy symulator sportowy, w którym możesz budować karierę sportową, grać ze znanymi drużynami i zyskać status wpływowego gracza rugby.

Gracz tworzy postać, której imienia nie słyszano jeszcze w kręgach sportowych. Chęć uczynienia go popularną osobą, liderem w rugby. Mając poważny zamiar startu na drabinie kariery, możesz osiągnąć udział w kilku sezonach z rzędu. Chłopaki są rekrutowani do najlepszych drużyn według wskaźnika wydajności, jeśli aktywna gra totemu jest produktywna, z pewnością będą oferowane dobre umowy z wysokimi opłatami. Wraz z umową popularność na pewno nadejdzie. Szeroki wybór stanów pozwala wybrać flagę, za którą chcesz mówić.

Akcja gry wychwytuje nawet więcej niż pragnienie sławy. Istnieją tryby testowe, pięć turniejów. Specjalne podziękowania dla programistów za format tworzenia zespołu z prawdziwymi użytkownikami z różnych krajów i kontynentów. Istnieje możliwość uzyskania statusu wpływowego sportowca o dużej aktywności. Możesz zdobywać punkty dla zespołu i jednocześnie poprawiać swoją reputację. Dla fanów zaciętych bitew sportowych toczą się walki z profesjonalnymi graczami rugby, w których musisz być bardzo skoncentrowany i unikać minimalnych błędów.

Cechy gry Rugby League 19:

  • rozwój kariery, poważne umowy;
  • kilka trybów gry;
  • ponad 160 jasnych zespołów;
  • zdolność do interakcji z prawdziwymi użytkownikami;
  • różne turnieje.

Twórca Distinctive Games wydał już projekty poświęcone temu sportowi, ale obecna wersja wyróżnia się spośród wszystkich. Szczegółowe zarządzanie i fizyk, który osiągnął nowy poziom, pozwalają inaczej odczuwać konkurencję i ogólną atmosferę. Ulepszenia dotyczyły także grafiki, godna pochwały jest trójwymiarowa konstrukcja. Różnorodne turnieje i przeciwne popularne drużyny dają przypływ energii, chyba że totem jest w stanie odpowiednio skonfrontować się z celebrytami. Uczyń swojego gracza rugby nową legendą!


Reklama

Pobierz Rugby League 19 1.6.0.91 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Celebrates the launch of Rugby League 20
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.6.0.91 (14)
Data umieszczenia 2020-06-03 05:43
rozmiar 22.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/26 12:34
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |