Action Heroes: Apocalypse
0 (0)

Action Heroes: Apocalypse

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Action Heroes: Apocalypse to strategiczna gra akcji z rekrutacją i pompowaniem wojowników, budowaniem obrony bazy, atakowaniem lokalizacji wroga i wychowywaniem domowego potwora.

Wysokie prawdopodobieństwo apokalipsy na naszej planecie przyciągnęło uwagę kosmitów. Aeroboty, rośliny żywiące się żywym ciałem, czołgi o niewyobrażalnych rozmiarach i inne potwory przygotowują ofensywę. Gracz musi zebrać armię postaci o różnych umiejętnościach i postaciach, aby przyzwoicie odmówić nieznajomym. W drużynie mogą znajdować się niesamowite osoby: naukowiec tryskający gazem z silną trucizną; zombie, dla własnej ochrony, rzucają mózgami w innych (ostrożnie, są wybuchowe); żołnierz niosący bazookę, piłkarz z kieszeniami pełnymi granatów. Totemy można ulepszyć, przeszkolić, aby uzyskać dostęp do nowych umiejętności.

Możesz dać się ponieść budowie miasta, jego ochronie przed tymi, którzy chcą przywłaszczyć gotową infrastrukturę. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, zaleca się podniesienie dużej jaszczurki ręcznej, która zabija przeciwników robota lub zmutowanego chomika o niesamowitych umiejętnościach. Tacy obrońcy będą świetnymi strażnikami przy wejściu do miasta.

Charakterystyczne cechy gry Action Heroes: Apocalypse:

  • zbieranie zabawnych postaci;
  • ulepszenia umiejętności;
  • ogromne potwory w roli obrońców;
  • odporność na mutanty, kosmitów;
  • ochrona budynku dla bazy i miasta.

Strategia zawiera kilka trybów nastroju. W kampanii postacie z kolekcji wysyłane są w poszukiwaniu zasobów i szczegółowego studium lokalizacji. Pod nieobecność menedżera postacie wykonują misje w walce o użyteczne elementy. W trybie PvP możesz atakować miejskie osady prawdziwych graczy, najważniejsze jest to, aby nie natknąć się na jaszczurkę, chomika lub innego potwora, pilnując mienia innych ludzi.

Połączenie konstrukcji, strategicznych decyzji i starannego przestudiowania taktyki w odpieraniu ataków wroga czyni ten projekt innym niż inne rozwiązania dla graczy. Łatwe sterowanie, automatyczne ataki, szeroki zakres efektów specjalnych i spektakularne bitwy obiecują użytkownikom wiele emocji. Stwórz kolekcję najskuteczniejszych jednostek, zdolnych zarówno do obrony, jak i organizowania ataku!


Reklama

Action Heroes: Apocalypse dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/27 12:05
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |