CyberHero: Wieloosobowa turowa gra Cyberpunk RPG
0 (0)

CyberHero: Wieloosobowa turowa gra Cyberpunk RPG

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

CyberHero: Multiplayer Turowa gra Cyberpunk RPG to futurystyczna gra RPG, w której musisz walczyć z klanem rządzącym o redystrybucję ograniczonych zasobów.

W 2069 r. Rezerwy użytecznych pierwiastków na planecie zaczęły się zmniejszać, megamiasta były puste. Liczba ludności gwałtownie spada, ale pozostaje kilka centrów administracyjnych z rezerwami strategicznymi, do których należy również Miasto Neonów. Ludzie przeprowadzają się tutaj w nadziei na przyzwoite i długie życie. Jednak samorząd lokalny z organizacji Dominion co roku zmniejsza listę zasobów dostępnych dla ludzi. W rezultacie niektórzy są zmuszeni do kradzieży, a inni po prostu przyzwyczajają się do ubóstwa. Gracz kontroluje agenta firmy, która rozpoczyna walkę z Dominium.

Organizacja wroga stworzyła roboty agresywnych robotów, które będą musiały walczyć za pomocą innowacyjnych technologii. Musisz wybrać żołnierza, ćwiczyć, doskonalić umiejętności posługiwania się bronią z przyszłości, wykonywać złożone zadania w celu ochrony miasta i całej planety. Dostępna jest kolekcja skórek, a także ich kombinacja w celu uzyskania dodatkowych nagród. Ulepszanie broni, a także używanie innych przedmiotów do bardziej spektakularnej bitwy jest mile widziane.

W futurystycznej strzelance możesz bezwzględnie strzelać do antagonisty w czasie rzeczywistym, gdy PvP jest włączony lub rozpocząć misje niszczenia robotów w PvE. Deweloper obiecuje dodać funkcjonalność bitew zespołowych w najbliższej przyszłości.

Charakterystyczne cechy gry CyberHero:

  • wybór wyglądu wojownika;
  • bitwy turowe;
  • Formaty PvP i PvE;
  • misje o podwyższonym ryzyku, zadania;
  • podział zasobów wśród ludności.

Neonowy styl na ponurym tle doskonale wizualizuje błyskawiczny rozwój technologii w połączeniu z globalnym zubożaniem ludzi. Recenzja z trzeciej osoby pozwala lepiej ocenić ryzyko i zaplanować ruch totemu podczas strzelaniny. Rozgrywka nie jest zbyt dynamiczna, wymaga strategicznego myślenia i błędnego obliczenia opcji zachowania wroga. Zostań bohaterem oazy zdominowanej przez bezwzględnych egoistów Dominium!


Reklama

CyberHero: Wieloosobowa turowa gra Cyberpunk RPG dla LG V34

Wszystkie aplikacje CyberHero na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/28 10:09
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |