Panda ognia
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Fire Panda to zabawna platformówka, w której rudowłosa postać biegnie przez dużą strukturę obronną, pokonuje przeszkody i walczy z psami barbarzyńcami.

Spokój mieszkańców dalekowschodniego królestwa był regularnie przerywany przez wojujące koczownicze psy. Ich naloty przyniosły wiele problemów, rząd królewski postanowił chronić ludność i zbudował duży mur wzdłuż granicy państwa. Wysoki mur ogrodził terytorium ze wszystkich stron, ataki barbarzyńców ustały. Budowa posterunków żołnierzy straży. Gracz kontroluje ogoniastego bohatera imbiru, który akurat był na posterunku podczas Dragon Festival. Pozostali koledzy poszli na święta, pozostawiając przybysza w spokoju. Wrogowie zrozumieli, że ochrona w okresie wakacyjnym została osłabiona, i przygotowali nieprzyjemną niespodziankę.

Postać chwyta pochodnię i rzuca się nią po obwodzie ściany. Wojownik musi zapalić światła sygnalizacyjne, pokonać gongi i, nie zwalniając, naładować broń za strzelanie do wrogów. Zwinne zwierzę wykonuje skoki, salta i inne sztuczki. Zwykłe psy-przeciwnicy wystarczą do przeskoczenia, trudniej jest walczyć z bossami. Bariery i pułapki są gęsto ustawione, jeśli gdzieś nie mogły sobie poradzić - poziom zaczyna się od punktu początkowego. Kilka sekund po rozpoczęciu etapu zwierzę osiąga ogromną tabletkę z opisem misji. Ukończenie poziomu oznaczone jest nowym ognistym sygnałem, prośbą o pomoc.

Charakterystyczne cechy gry Fire Panda:

  • bieganie z pochodnią przez przeszkody;
  • skakanie, ślizganie się, sztuczki;
  • unikanie pułapek i wrogów;
  • niebezpieczne spotkania z bossami;
  • fajne stroje dla postaci.

Czerwona panda celowo porusza się do przodu, zbierając po drodze monety. Na nich można kupić kostiumy i czapki w specjalistycznym sklepie. Po przejściu poziomu na ekranie pojawia się schematyczna mapa pokazująca przebytą odległość i odległość do przebycia w najbliższej przyszłości. Prosta animowana grafika idealnie komponuje się z dyskretną muzyką. Klarowność zestawienia celów pozwala skupić się na przejściu poziomu. Jeśli na chwilę się rozproszysz, panda może spaść, potknąć się na pudełku lub stać się ofiarą koczownika ze złym uśmiechem informującym o złym zakończeniu. Obejdź ścianę w minimalnym czasie!


Reklama

Pobierz Panda ognia 0.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
-Holiday Event Update!
-New Skins.
-New Levels.
-New Achievements.
-Bug Fixes.
informacje ogólne
wersja 0.1 (37)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:43
rozmiar 104.74 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/29 10:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |