Ben 10 bohaterów
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Ben 10 Heroes to ciekawa gra akcji, w której postać z animowanej serii zbiera kosmitów, aby współpracować z siłami zła. Misje trzy w jednym pomagają odwrócić los.

Postać z kreskówek Ben stara się wygrać wojnę z wszechmocnym złem, zyskuje drużynę odważnych kosmitów, którzy mogą pomóc w realizacji planu. Przeciwnicy znajdują się u góry ekranu, pomiędzy którymi rozpoczyna się pojedynek. Poniżej znajduje się pięć rzędów po sześć elementów. Połączenie trzech lub więcej w jednym rzędzie daje energię do przeprowadzenia określonego rodzaju ataku. Nieco wyżej niż środek ekranu między rebusem a polem bitwy znajduje się linia pokazująca dostępne rodzaje ataków i poziom energii nagromadzony przez poruszające się obiekty. Jeśli obcy może zaatakować, musisz szybko rozpocząć akcję, ponieważ wróg nie jest bezczynny i musisz się spieszyć, aby go zneutralizować przy minimalnym urazie.

Deweloper stale poszerza rodzaje kosmitów, umożliwia wybieranie nowych postaci znanych z serialu animowanego. Każdy w czymś specjalnym wymaga nietypowego podejścia do szkolenia, edukacji i rozwoju. Skuteczna taktyka pozwala odblokować specjalne ataki, które dają szczególną przewagę w następnych bitwach. Wrogowie mają dość powodów do strachu, ponieważ zostaną uderzeni wiązkami laserowymi, trującymi gazami, ogniem, eksplozjami i innymi strasznymi narzędziami.

Charakterystyczne cechy gry Ben 10 Heroes:

  • magazynowanie energii poprzez rozwiązywanie zagadek trzy w jednym;
  • zbieranie i szkolenie obcych;
  • rozwijanie unikalnych umiejętności postaci;
  • zapobieganie schwytaniu Ziemi przez Wilgaxa;
  • otrzymywanie legendarnych trofeów.

Rozgrywka wyróżnia się wysoką dynamiką, konieczne jest szybkie rozwiązywanie zadań, dopóki ataki wroga nie staną się śmiertelne. Jeśli chęć zmiany stylu akcji pojawiła się podczas bitwy, możesz natychmiast zmienić innego kosmitę. Grafika nasycona kolorami tworzy doskonałą atmosferę, postacie znane z fabuły pomagają szybko zrozumieć rozgrywkę. Spośród kilku trybów każdy gracz znajdzie swój własny rytm, a otwarcie tajnych skarbców wszechmocnych da nowym kosmitom i fajne nagrody. Chroń Ziemię za pomocą Bena!


Reklama

Pobierz Ben 10 bohaterów 1.7.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Anti-Trix Aliens are HERE! Come check out the coolest NEW Aliens!
Log on EVERYDAY to join us for the MONTH OF GIFTS!
Balance Fixes
Minor bug fixes and optimization
informacje ogólne
wersja 1.7.0 (491100)
Data umieszczenia 2020-04-14 08:46
rozmiar 54.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/29 12:29
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |