Pojedynki tłuszczu
0 (0)

Pojedynki tłuszczu

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Duels Of Fate to ciekawy projekt karciany, w którym musisz przeprowadzić bitwę turową i przejąć cenny blok wroga, znajdujący się na przeciwległym brzegu pola.

Rozgrywka przypomina trochę szachy, musisz przenosić pionki na partycjonowany obszar. Jest w nim tylko piętnaście komórek, przeciwnicy umieszczają myśliwce i rozpoczynają akcję przy spokojnej japońskiej melodii. Warianty ruchu, udarności i wskaźnika podatności są indywidualne. Gracz widzi rezerwy mocy swoich podwładnych i poziom wyszkolenia każdego zagranicznego żołnierza.

Z pola na wzgórzach jest dwóch przywódców - autorytety moralne i inspiratorzy wojsk. Gdy wróg zbliża się do centralnej komórki po stronie obcych, pojawia się tam cenne trofeum. Zdobycie tego przedmiotu oznacza zwycięstwo, dawanie bonusów, przejście do następnego poziomu i możliwość pracy z szerszą gamą kart. Postacie mogą być uzupełniane i zmieniane w momencie bitwy, jeśli jest wystarczająca liczba kart i okolicznościowe wzmocnienie jest dostępne.

Na piętnastu kwadratach nie musisz oczekiwać długiej bitwy, musisz wziąć pod uwagę szybkie ukończenie rund i spróbować zbudować strategię z wygraną przy minimalnej liczbie ruchów. Na szczęście czas na refleksję nie jest ograniczony, możesz przemyśleć różne opcje rozwoju sytuacji, zdecydować, jakie działania są preferowane dla konkretnego układu liczb.

Charakterystyczne cechy gry Duels Of Fate:

  • znane postacie historyczne różnych epok;
  • częsty śmiech niebezpiecznych przeciwników;
  • skuteczne czary magiczne;
  • łączenie możliwości totemów;
  • bonusy i odblokowywać karty.

Różnorodność postaci jest niesamowita, tutaj drużyna może składać się z potworów o dziwnej budowie ciała, robotów, zwykłych ludzi z nożami. Piquancy dodają historyczni bohaterowie. Uderzenia Napoleona w dziwnego owada, porównywalnego pod względem wielkości, wyglądają bardzo epicko. Mała skala pola bitwy z góry określa krótkotrwały charakter każdej bitwy, ale deweloper przeznaczył czas na unikalny projekt każdej lokalizacji. Melodia tła uspokaja i dostraja do zrównoważonych i zdecydowanych działań. Spróbuj wygrać na każdej platformie!


Reklama

Pojedynki tłuszczu dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/30 12:35
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |