Koktajle Kitty
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Kitty Cocktails to fajna gra zręcznościowa przypominająca kota, w której musisz zaoferować swoim zwierzętom świeże mleko, nalewając napoje w ściśle określonych proporcjach.

Gracz wciela się w nietypową rolę barmana dla mniejszych braci. Tailed goście pobiegli na imprezę i chcą cieszyć się najlepszymi drinkami. Na ekranie pojawia się szkło z poziomą jasnozieloną linią - znakiem idealnej porcji. Jedno kliknięcie włącza maszynę, z której wylewa się mleko, drugie kliknięcie wyłącza mechanizm. Jeśli uda ci się nalać trochę mniej niż określony limit, postacie będą szczęśliwie lizać, dodatkowe punkty spadną do skarbonki, a na ekranie pojawi się nowe naczynie o zupełnie innym kształcie. Czasami okazuje się, że idealnie wlewa się do linii granicznej i dodaje się więcej bonusów, a także gratulacje, fanfary, dźwięk oklasków.

Warto trochę za dużo, a oburzona publiczność za kulisami przedstawi niezręcznego barmana potępiając okrzyki. Poziom będzie musiał zacząć od nowa, prostym naczyniem. U góry znajduje się mała skala, która wskazuje, ile punktów zostało zebranych. Naszkicowana część skali rośnie, zbliżając się do odblokowywania nowych żetonów. Oprócz wyszukanych pojemników doświadczony gracz może cieszyć się zmianą lokalizacji, zapraszaniem innych ras gości i wyborem strojów dla czworonogów.

Funkcje gry Kitty Cocktails:

  • wiele rodzajów pojemników na koktajle;
  • cenne kamienie i premie za jakość usług;
  • różne rasy kotów;
  • odblokowywanie lokalizacji;
  • śmieszne kostiumy dla zwierząt domowych.

Intuicyjne sterowanie, prosta fabuła, żywa grafika sprawiają, że gracze w każdym wieku mogą cieszyć się grą. Jednak do szybkiego zatrzymania maszyny do koktajli mlecznych potrzebna będzie zwinność i liczne szkolenia. Formy zaproponowane przez twórcę naczyń są naprawdę imponujące, ale kiedy zdołasz przyzwyczaić się do jakiegoś rodzaju naczyń, nagle pojawia się z obniżoną linią, strach przed nalaniem więcej niż przepisany wzrost. Tylko najlepsi z barmanów zasługują na obsługę aparatu pysznych napojów. Udowodnij, że zasługujesz na taki tytuł!


Reklama

Koktajle Kitty dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/01 09:58
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |