Wyjęty spod prawa
0 (0)

Wyjęty spod prawa

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Outlaw to wciągająca wojenna gra zręcznościowa, w której musisz walczyć z prawdziwym przeciwnikiem, rzucać specjalną bronią, używać zaklęć i unikać ataków odwetowych.

Pragnienie ciągłej walki przenosi bohatera na pole bitwy. W projekcie zaproponowano wiele opcji bitew. Jeśli wybór wpada w bitwę z innym użytkownikiem w czasie rzeczywistym, bohaterowie stają na przeciwległych krawędziach strony i zaczynają działać na odległość. Musisz trafić wroga, nie zbliżając się do niego.

Możesz rzucać pociskami, starać się przewidzieć zachowanie przeciwnika, aby nie miał czasu na orientację i odsunięcie się na bok. Inną opcją jest rzucanie ostrą bronią, która może spowodować śmiertelną ranę. Zaklęcia wzmacniają pozycję totemu, jeśli są prawidłowo zastosowane. Dostępna jest kombinacja proponowanych narzędzi. Wróg ma podobny arsenał, więc korzyści będą po stronie, której taktyka będzie bardziej skuteczna.

W trybie offline możesz wybrać, z jakim niebezpieczeństwem są oni gotowi stawić czoła. Bossowie gwarantują ciężkie bitwy ze znacznymi obrażeniami, ale pokonanie ich przynosi chwałę i trofea. Kolejna wersja to pociski lecące gradem, z których postać musi uciec. Zręczność, elastyczność i umiejętność wykonywania trików na czas są bardzo przydatne do przetrwania. Dla fanów walki z fantastycznymi stworzeniami istnieje format ochrony przed potworami pojawiającymi się w grupach. Liczba atakujących rośnie, stają się coraz bardziej aktywni.

Charakterystyczne cechy gry Outlaw:

  • Bitwy 1 × 1;
  • ulepszenie postaci;
  • kolekcja złota;
  • tryby online i offline;
  • walcz z potworami i bossami.

Równolegle z głównymi akcjami gracz zbiera złoto, istnieje również możliwość ulepszenia postaci. Szeroki wybór umiejętności pozwala stworzyć genialnego wojownika. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania postaci spośród 4 typów, aby totem najlepiej spełniał wymagania użytkownika. Ładna historia, kolorowa wizualizacja i dobra animacja pozwalają w pełni cieszyć się grą. Na miejscu czekał już nowy żołnierz z perspektywą legendarnego statusu!


Reklama

Wyjęty spod prawa dla LG V34

Wszystkie aplikacje Zepetto Co. na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/01 12:28
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |