Przeciągnij pogromcę
0 (0)

Przeciągnij pogromcę

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Drag Slayer to ekscytująca gra akcji, w której musisz walczyć z diabłami, elastycznie dostosowywać umiejętności postaci i niezależnie określać ich możliwości.

Kilka rodzajów bohaterów wpada do tej samej wioski w zupełnie innych okolicznościach. Prehistorie każdego z nich pozostawiły ślad, wpłynęły na styl zachowania. Gracz może przejąć kontrolę nad podróżującym pielgrzymem, wędrowcem lub jednym z wojowników. Następnie totem znajduje się w pustym miejscu z kilkoma powolnymi i słabymi potworami. Konieczne jest dosłowne wytyczenie ścieżki ruchu bohatera, aby zaatakować przedstawicieli sił ciemności.

Deweloper postanowił urozmaicić projekty za pomocą automatycznych ataków, w których wystarczy jedno kliknięcie, aby wykonać określony manewr na ekranie. Tutaj konieczne jest wyraźne ustawienie trajektorii ruchu, narysowanie linii palcem, ruch, wzdłuż którego aktywowany jest atak. Odbywa się to w ułamku sekundy i nie zakłóca dynamiki wydarzeń.

Charakterystyczne cechy gry Drag Slayer:

  • szybka wizualizacja taktyk wymyślonych;
  • odpychające ataki sił ciemności;
  • rozmnażanie się wojowników-antagonistów;
  • minimalizacja automatyzacji w bitwach;
  • prawdopodobieństwo zmiany scenariusza na przyszłość.

Na pierwszych poziomach kilka słabych potworów krąży po okolicy, jedno zręczne uderzenie natychmiast je niszczy. Bossowie pojawiają się na stronie nieco później, można je wyeliminować poprzez kolejne strajki. To prawda, że ​​tacy przeciwnicy są gotowi do manewrów odwetowych i mogą znacznie zaszkodzić bohaterowi. Co więcej, sytuacja staje się bardziej skomplikowana, jest więcej prostych potworów, rozmnażają się z niesamowitą prędkością. Tłum małych złoczyńców jest niebezpieczny dla postaci, może złapać go w ringu, a nawet wyrównać z braćmi zabitymi wcześniej.

Konieczne jest aktywowanie i szybkie zabicie całego zła, które jest na stronie. Za zniszczenie każdego z nich przyznawane są monety, które określają znaczenie bohatera i jego wpływ na fabułę. Interesująca jest niezwykła zasada kontroli, poczucie dodatkowego zadania (wytyczenie ścieżki z aktualnej pozycji do lokalizacji wroga) wymaga silniejszej koncentracji na rozgrywce. Łatwiej jest zarządzać postacią, ale jest ona bardziej zależna od użytkownika. Zostań najlepszym przewodnikiem po wiosce wypełnionej potworami!


Reklama

Pobierz Przeciągnij pogromcę 1.2.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
※Bug Fixed
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (25)
Data umieszczenia 2019-10-24 18:40
rozmiar 52.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje TabomSoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/02 10:38
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |