Projekt domu: Karaibskie życie
0 (0)

Projekt domu: Karaibskie życie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Home Design: Caribbean Life to łamigłówka, w której zwykłe domy stają się luksusowymi willami, odkrywać tajemnice i zbierać figurki w trzech z rzędu.

Projektantka zaczyna przyjmować zamówienia na aranżację domów i terytoriów wokół budynku. Ludzie ufają jej domowi, pomoc fizyczną w naprawie zapewnia silny facet z dużym arsenałem narzędzi. Bohaterka określa styl wnętrz, wybiera projekt podłogi, sufitu i ścian. Zastępuje również meble i tworzy komfortową aurę w domu, dodając różne małe przedmioty. Jest ich ponad tysiąc.

Możesz testować różne opcje, szukać pisma odręcznego i robić wszystko, aby zadowolić klientów i zyskać doskonałą reputację. Na początku dostępnych jest niewiele narzędzi, nawet jeśli nie możesz od razu wejść do domu, musisz zająć się projektowaniem obszaru wokół domu, zainstalować baseny, stworzyć kwitnące ogrody.

Aby rozszerzyć możliwości, musisz rozwiązywać zagadki, przesuwać wielokolorowe figurki na płaskiej platformie, aby dopasować trzy identyczne w linii pionowej lub poziomej. Wiśnie znajdują się w zablokowanych komórkach, jeśli w pobliżu takiej komórki nastąpi kilka wybuchów, blokowanie komórki zniknie, jagoda spadnie do skarbonki. Wybuch może oznaczać zarówno aktywację bomby / wzmacniacza, jak i zwykłą kombinację kilku identycznych elementów. Ujawnienie specjalnych komórek z wiśniami jest jednym z głównych celów, bez których rebus nie zostanie rozwiązany.

Funkcje puzzli:

  • wiele domów, aby zmienić projekt wnętrza;
  • przyjmowanie zamówień dla projektanta;
  • znajomość z klientami;
  • tysiące elementów do dekoracji wnętrz;
  • rebusy, kombinacje wybuchowe, boostery.

Dla każdej z trzech figurek dodatkowo przyznawane są bonusy. Ładna grafika i konkretne zadania są uzupełnione łatwą historią z tajemnicami i zagadkami, właściciele każdego domu mają tajemnice, które muszą rozwiązać. Jednak historia nie jest przeciążona wydarzeniami, prace projektowe pomagają się zrelaksować i umożliwiają eksperymentowanie, a platformy z kolorowymi postaciami mają logiczne myślenie. Znajdź pismo swojego projektanta!


Reklama

Pobierz Projekt domu: Karaibskie życie 1.6.03 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Optimized game performance and bug fixes for a better experience!
informacje ogólne
wersja 1.6.03 (131)
Data umieszczenia 2020-12-30 02:10
rozmiar 65.69 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje CookApps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/02 12:41
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |