Zwierzęta kontra zombie
0 (0)

Zwierzęta kontra zombie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Animals vs. Zombies to urocza piechurka, w której odważni czworonożni bracia próbują zastrzelić zmarłych, naruszając spokojne życie zwierząt.

Tło apokalipsy jest ciche, miasto zniszczyło i chaos. Zwierzę, któremu udało się przetrwać i zachować zdrowy rozsądek, zbroi się i biegnie na polowanie, ma nadzieję zabić wszystkie złe duchy zarażone wirusem. Zdewastowane ulice psują nastrój, ale słabość i łzy są zbyt luksusowe, możesz za to zapłacić życiem. Zwierzę, niegdyś słodkie, posłuszne i oswojone, musi teraz bezwzględnie strzelać do zbliżających się zombie. Na widok potencjalnej ofiary przyspieszają tempo i biegają, musisz szybko strzelić i starać się zachować bezpieczną odległość.

Nie można całkowicie uciec od irytujących stworzeń, jedynym sposobem na niezawodną ochronę jest strzelanie w celu zabicia. Użytkownik widzi miasto z góry i może ocenić sytuację z liczbą wrogów w niewielkiej odległości od totemu. Jednak niezrozumiałe miejsce może nagle obudzić się i zacząć biec energicznie po zdobyczy, musisz wziąć pod uwagę możliwość szybkiej zmiany kierunku. Oprócz przeciwników w mieście można także znaleźć inne ocalałe zwierzęta, dzięki wspólnym wysiłkom możesz zniszczyć znacznie więcej złych duchów.

Cechy gry Animals vs. Zombies:

  • szukaj ocalałych dla posiłków;
  • widok z góry;
  • akumulacja złota;
  • ulepszanie różnych rodzajów broni;
  • fale szybkich i agresywnych przeciwników.

Za każde zabite bonusy są przyznawane, a także można zbierać złoto. Jakość broni postaci odgrywa kluczową rolę, więc zwyczajowo zmienia się zarobki na pompowanie broni. Każda bestia ma swój własny rodzaj wyposażenia i broni, ulepszenia są również kupowane osobno, w zależności od rodzaju zwierzęcia. Lokalizacje stanowią bałagan, musisz przestudiować największe obszary terytorium, aby rozszerzyć skład wojowników o stworzenia zombie. Oprócz szybkich szeregowych przeciwników gracza, na gracza czekają potężni bossowie oczekujący na swoją niezwyciężoność. Spróbuj rozwiać ich przekonania!


Reklama

Pobierz Zwierzęta kontra zombie 0.8.56 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 0.8.56 (66)
Data umieszczenia 2019-10-25 18:37
rozmiar 63.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Wszystkie aplikacje Red Machine na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/03 12:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |