Zombicide: Tactics & Shotguns
0 (0)

Zombicide: Tactics & Shotguns

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Zombicide: Tactics Shotguns to strategia na Androida, która ma turową rozgrywkę, która może lekko poklepać twoje nerwy, ponieważ twórcy ciężko pracowali nad dźwiękami i muzyką, która tworzy pewną atmosferę. Nie bez ogromnej liczby zombie, które fani gatunku z pewnością docenią.

Przygotowaliśmy grę w Asmodee Digital, która ma wiele projektów na koncie, ale prawie wszystkie są płatne, więc nie można nazwać popularnym. Ale na przykładzie tej gry postaramy się zrozumieć, dlaczego to programiści biorą pieniądze, w przeciwieństwie do wielu innych konkurentów, którzy tak nie robią.


Warto zacząć od tego, że to, co się dzieje, opiera się na znanej grze planszowej o tej samej nazwie, ale nie wymaga żadnej współpracy, więc musisz grać w doskonałej izolacji, co trudno nazwać oczywistym minusem, ale zdecydowanie ogranicza możliwości.

Świat, w który wpadacie, w pełni przekazuje wszystkie okropności tego, co się wydarzyło. Twój bohater (lub zespół bohaterów) należy do grupy ocalałych, których zaintrygowała jedyna cenna rzecz, jaka pozostała - ich życie i zachowanie. A to oznacza, że ​​będziesz musiał nie tylko walczyć z chodzącymi trupami, ale także szukać pożywienia i lekarstw, a zatem aktywnie badać lokalizacje wokół ciebie. Widok z góry całkowicie to pomaga, ale nie zapominaj, że na każdym rogu może istnieć niebezpieczeństwo, na które musisz być przygotowany. Format zombie w samej grze jest klasyczny - są głupie i powolne, ale ich zaletą jest praktycznie nieskończona ilość, jak można się domyślać.


Funkcje gry Zombicide: Tactics Shotguns na Androida:

 • Ładna grafika i dobra gra głosu, okazało się atmosferyczne
 • Wiele postaci i pełna fabuła
 • Rozwijaj unikalne zdolności i umiejętności broni
 • Broń jest bardzo różna, zwłaszcza ta, która nie strzela;)
 • Cztery tuziny misji
 • Więcej opcji niszczenia zombie niż myślisz
 • Gra została przetłumaczona na 7 języków, co naszym zdaniem wystarczy

Wady gry:

 • Nie dostaniesz go za darmo, jest dystrybuowany tylko za pieniądze
 • Reklamy, oczywiście, że nie, ale jest mały darowizna ...
 • Gra jest krótka, jeśli się przeciąga - zarządzaj przez kilka dni
 • Jest kilka postaci, chciałbym więcej

Podsumowując: podobnie jak większość innych płatnych projektów dla Androida, gra Zombicide: Tactics Shotguns okazała się wysokiej jakości, nie ma w tym względzie żadnych pytań, ale jej cena 5 USD, co nie oznacza dużej odtwarzalności, jest frustrująca, biorąc pod uwagę, że gra jest krótka. Możemy więc polecić go tylko prawdziwym fanom tego gatunku. Przypadkowi gracze mogą łatwo znaleźć coś za darmo.


Reklama

Zombicide: Tactics & Shotguns dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/04 10:33
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |