Dash Quest 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Dash Quest 2 to przygoda dla Androida, która stała się logiczną kontynuacją ostatniej części, która okazała się popularna i zebrała wiele pozytywnych recenzji od fanów formatu retro i ogólnie gier pikselowych.

Grę przygotowaliśmy, podobnie jak ostatnia część, w Tiny Titan Studios, na podstawie których istnieją inne ciekawe projekty o podobnym formacie. Jeśli mówimy o ostatniej części, to zebrano ponad milion pobrań, co jest bardzo dobre dla tego gatunku, właśnie wyszło ponad dwa lata temu, aby wielu mogło już zapomnieć o wydarzeniach z ostatniej części, ale przypomnimy!


W pierwszej części dzielny wojownik walczył z Lichem, pokonał go i przez tysiąc lat świat odzyskał pokój bez sił zła i podobnych złych duchów. Jednak teraz mamy do czynienia z twórcą Licha, władcy zła imieniem Zaru, który postanowił nie tylko pomścić swoje dzieło, ale także ukończyć swoje dzieło. Jak mówią, jeśli chcesz zrobić dobrze - zrób to sam! Niemniej jednak nowy bohater znajduje się pod twoją kontrolą, który jest gotowy ponownie odeprzeć atak sił zła i może tym razem zostać całkowicie zniszczony.

Format tego, co się dzieje, niewiele się zmienił, nadal będziemy non stop przesuwać się od dołu ekranu, dostarczając potwory na naszej drodze, zbierając monety i rozwijając bohatera, jego umiejętności i broń. Grafika również zasadniczo się nie zmieniła, wciąż oferując nam piksele i inne „retro” we wszystkich swoich przejawach, w przeciwnym razie nie było to przypuszczalne.


Funkcje gry Dash Quest 2 na Androida:

  • Ogromny wybór przeciwników, których musisz zniszczyć
  • Wiele lokalizacji, bardzo przygotowane i przerażające
  • Duży wybór unikalnych umiejętności twojego bohatera
  • Dużo broni i innego sprzętu pomocniczego
  • Artefakty, relikwie i inne antyki
  • Drzewo umiejętności stworzy unikalnego bohatera
  • Rozległa lokalizacja, są wszystkie niezbędne języki
  • Czeka na Ciebie 16-bitowa grafika i niekończący się proces!

Wady gry:

  • Podobnie jak w innych darmowych projektach - jest reklama
  • Dla leniwych - są zakupy, które pozwalają ci szybciej rosnąć

Konkluzja: gra Dash Quest 2 jest lakoniczną kontynuacją ostatniej części, która jest warunkowo związana z fabułą i o jakiej historii mówimy? Najprawdopodobniej wielu fanów ostatniej części już zapomniało o projekcie, więc zobaczmy, jak nowy produkt będzie popularny, ponieważ w tej chwili nie może się nim pochwalić ...


Reklama

Pobierz Dash Quest 2 1.0.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Dash Quest 2 has arrived! Take up your sword and embrace your legacy as you save the kingdom from the evil Zaru! Retro runner action returns to your mobile device!
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (200114)
Data umieszczenia 2019-10-26 11:58
rozmiar 63.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/04 11:57
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |