Arena szturmowa
1.9 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Assault Arena to fajna strzelanka PvP, w której możesz dołączyć do drużyny, brać udział w bitwach online i poznać wiele szczegółowych lokalizacji.

Gracz kontroluje wojownika, przed rozpoczęciem gry wybiera jego wygląd, imię i szereg innych parametrów. Dzięki szerokim możliwościom personalizacji można pokazać indywidualność oddziału. To klasa bohaterów, której nie można przypisać, wszystko zależy od tego, z jaką bronią wolisz pracować. Po rozwiązaniu podstawowych problemów możesz przystąpić do bitwy. Kilku kolejnych żołnierzy będzie reprezentowało twój oddział, niebieskie mundury są widoczne na mundurach kolegów, drużyna przeciwnika ma czerwone znaki na ubraniach. Bitwy są krótkotrwałe, na górze na środku wyświetla się licznik czasu. Cel jest prozaiczny: zniszczyć przeciwników, przetrwać i, jeśli to możliwe, bronić swojej drużyny.

Skrupulatnie szczegółowe mapy zasługują na szczególną uwagę. Podczas bitwy ważne jest zbadanie terytorium, sprawdzenie lokalizacji, szybkie dostosowanie się do proponowanych warunków i nie zmniejszanie koncentracji na nowym obszarze. Trójwymiarowy obraz i duża liczba małych elementów tworzą naprawdę fascynującą fabułę.

Funkcje gry Assault Arena:

  • bitwy drużynowe online;
  • duży wybór sprzętu, broni;
  • personalizacja wojownika;
  • różnorodność kart;
  • bonusy, pieniądze, złoto.

Jednostka, której uda się zabić więcej przeciwników, wygrywa. Punkty są przyznawane za każdego zabitego żołnierza, po zakończeniu bitwy możesz zobaczyć wkład każdego użytkownika w zwycięską drużynę. Sprzęt podlega ulepszeniom, broń - podobnie. Dodatkowo użytkownik otrzymuje zestaw pierwszej pomocy, musisz mieć czas na leczenie w schronisku. Są granaty na nagłe wypadki, ale bardzo niewiele.

Strzelanka spodoba się fanom projektów w trybie PvP. Na mapach trudno jest nawigować od razu, wiele obiektów jest ustawionych i na początku trudno jest przewidzieć, skąd wróg nagle nadejdzie. Dobra ścieżka dźwiękowa i dynamika wydarzeń dodają korzyści karmie dewelopera. Strzelanie z perspektywy pierwszej osoby, doskonałe mapy i rozgrywka zespołowa z prawdziwymi graczami z różnych części świata gwarantują wiele wrażeń.


Reklama

Pobierz Arena szturmowa 1.0.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
FEATURES:
+ Stunning accurate and detailed graphics that allows you to fully immerse yourself in the gripping tournament battles
+ Real-time PVP team-based match-style arena
+ A variety of weaponry and ammunition to equip your squad: from bulletproof vests and helmets to grenades, rifles, shotguns, long-range sniping weapons and machine guns
+ Numerous maps to ensure the ultimate gaming experience
+ Intuitive and simple controls - just hit and play right away!
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (2006)
Data umieszczenia 2019-10-26 12:36
rozmiar 41.4 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
1.88★ 37.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/05 10:34
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |