Mistrz baniek
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Bubble Master to fajna gra z mydłem, w której postać napełnia bąbelki, rywalizuje z innymi użytkownikami w tej sztuce i obserwuje reakcję innych.

Ulubiona aktywność z dzieciństwa nabiera nowych odcieni po uruchomieniu gry na smartfonie. Na pierwszym planie jest bohater, który uwielbia tę rozrywkę. Gracz musi pomóc mu cieszyć się procesem w różnych środowiskach. Na tle widać sklep, siłownię, muzeum, szkołę. Ze wszystkich odmian placów zabaw na świeżym powietrzu można bawić się tylko w parku. Uważnie monitoruj zachowanie dodatków: jeśli ludzie są zirytowani działaniami faceta, lepiej nie zwracać na siebie uwagi. W parku policjant będzie niezadowolonym człowiekiem, zaleca się nadmuchiwanie bąbelków, gdy potężny grubas odwróci się plecami. Większość ludzi wokół niego traktuje bohatera przychylnie; obserwują ten proces z białą zazdrością.

Zarządzanie jest niezwykle proste, wystarczy kliknąć dowolny punkt na ekranie, aby tęczaowa kula zaczęła się pompować. Ważne jest, aby wypuścić piłkę na czas, aby totem miał wystarczająco dużo oddechu, aby ją stworzyć. W przeciwnym razie twarz faceta zmieni kolor na czerwony, a piłka nigdy nie przejdzie do swobodnego lotu. Nie podano poważniejszych konsekwencji, w ciągu sekundy możesz zacząć tworzyć nową bańkę. Warto trochę potrząsnąć smartfonem i wielką piłką, aby zamienić się w chmurę małych elementów, które rozproszą się we wszystkich kierunkach ku uciesze publiczności.

Charakterystyczne cechy gry Bubble Master:

  • wybór wyglądu bohatera;
  • Konkursy PvP;
  • regulacja wielkości bąbelków;
  • zmiana lokalizacji;
  • ulepszenie sprzętu, dodatkowe elementy.

Dla fanów bitew internetowych dostępny jest tryb PvP, w którym możesz zademonstrować swoje umiejętności w dmuchaniu tęczowych bąbelków, walczyć z innymi graczami. Istnieje również możliwość dostosowania bohatera, wyboru ubrań, fryzur i innych parametrów obrazu. Deweloper oferuje wiele dodatków, które podkreślają osobowość gracza. Ciesz się prostą i wciągającą rozgrywką, naucz swój totem tworzenia kulek mydlanych dowolnej wielkości!


Reklama

Pobierz Mistrz baniek 64.2.7 dla LG V34

Nowości w tej wersji
A bunch of bugs fixed. Thanks for the feedback!
informacje ogólne
wersja 64.2.7 (64002007)
Data umieszczenia 2019-10-26 12:52
rozmiar 39.6 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/06 11:51
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |