Zamieszki na wrotkach
0 (0)

Zamieszki na wrotkach

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Roller Riot to gra zręcznościowa z neonami, w której zmodernizowany cyborg stoi na środku drogi i niszczy złośliwe roboty atakujące fale ze wszystkich stron.

Zgrabne miasto wieczorem wywołuje mieszane uczucia: absolutny porządek w każdym zakątku lokacji jest trudny do porównania z niesamowitą dewastacją, brakiem jakichkolwiek stworzeń. Historia dzieje się w przyszłości, kiedy w ludzkich osadach będzie mieszkało więcej robotów niż ludzi. Cyborg z zewnętrznymi danymi silnego sportowca jest zdecydowany brutalnie zemścić się. Fabuła milczy o wcześniejszych skargach, ale rozwścieczona dziewczyna wychodzi na środkową drogę, aby zabić wszystkich, którzy podjeżdżają. Na linii nie ma samochodów; wrogowie jeżdżą na wrotkach i deskorolkach. W miejscu nie ma przyjaciół, wszyscy będą musieli pokonać.

Wrogowie poruszają się w grupach, mogą jednocześnie zbliżać się z różnych stron, aby wywołać panikę. Najważniejsze jest, aby działać szybko i nie dopuścić do zbliżenia się różnych antagonistów. Dobre trafienia pozwalają uzyskać kombinacje i punkty bonusowe. Dla doświadczonych graczy dostępna jest nowa amunicja, zwiększona obrona i siła uderzenia. Bohaterka uczy się nowych sztuczek, staje się bardziej niebezpieczna i pewna siebie w pragnieniu zemsty. Blok akcji przeciwnika jest również przydatny, aby zapobiec poważnym obrażeniom. Ta opcja nie jest używana stale, ale oszczędza w przypadku wystąpienia siły wyższej.

Charakterystyczne cechy gry Roller Riot:

  • wiele rodzajów robotycznych przeciwników;
  • konfrontacja na łyżwach, deskorolkach;
  • precyzyjne uderzenia w wrogów;
  • modernizacja sprzętu i umiejętności;
  • bonusy za spektakularną grę walki.

Prosta fabuła i łatwość sterowania pozwalają szybko dostosować się do rozgrywki, dostroić się do walki i atakować tych, którzy odważą się podejść. Fajna grafika neonowa dodaje zwrotów miejskim lokalizacjom. Szkoda, że ​​obraz tła zmienia się tylko podczas przechodzenia na nowe etapy, a podczas wykonywania zadań nie można przejść zbyt daleko od punktu początkowego, ale różne sztuczki doskonale zmieniają uwagę. Zdolność do zdobywania punktów i rywalizowania z przyjaciółmi o najlepszą wydajność przynosi dodatkowe nuty emocji. Pokaż klany wroga, które dominują w tym dziwnym mieście z neonowymi znakami!


Reklama

Pobierz Zamieszki na wrotkach 1.3.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
• Added two new enemies: Drones and Missiles!
• The thrower enemy is back in!
• Frenzies are more chaotic!
• Difficulty scaling for later waves added!
• Other quality of life changes!
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (33)
Data umieszczenia 2020-05-22 07:56
rozmiar 22.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/07 10:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |