Zombie x apoclypse
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Zombie X Apoclypse to krwawa strzelanka, w której żołnierz musi niszczyć mutanty z różnych rodzajów broni. Ważne jest, aby nie zbliżać zmarłych zbyt blisko!

Fabuła jest przewidywalna: podczas apokalipsy zmarła znaczna część populacji. Reszta zamieniła się w zombie i pod wpływem nieznanego wirusa zaczęła szukać świeżej krwi od zdrowych ludzi. Tylko bardzo wytrwali ludzie, z wysokiej jakości treningiem fizycznym, mogli przeżyć. Żyją na specjalnie wyposażonych bazach, a miejsce po miejscu oczyszczają środowisko zła. W postapokaliptycznej rzeczywistości trzeba być żołnierzem, inne zawody staną się popytem później, kiedy świat zostanie całkowicie oczyszczony i minie zagrożenie infekcją ocalałych.

Gracz kontroluje wojownika, który wyznacza jasne cele, wskazuje, gdzie zacząć / biegać od punktu początkowego, i ile chodzących trupów należy zniszczyć na obecnym poziomie. W lewym dolnym rogu znajduje się licznik ze wskaźnikami liczby zabitych i zagrożonych. Etap kończy się, gdy liczba zombie osiągnie zero. Podejście do celu nie przyniesie zwycięstwa, jeśli świszczące krwi stwory nadal udadzą się na miejsce. Żołnierz ma dobre mundury i do 10 rodzajów broni, chociaż istnieją pewne ograniczenia dotyczące amunicji, bezmyślne marnowanie amunicji może kosztować życie.

Charakterystyczne cechy gry Zombie X Apoclypse:

  • 10 opcji broni;
  • aktualizacja wyposażenia do ataku;
  • przegląd osób trzecich;
  • wykrywanie zasadzek wroga;
  • ominąć pułapki.

Spacerowiczami podoba się różnorodność trójwymiarowych lokalizacji, dużych terytoriów, interesujących do nauki. Fabuła sugeruje ciemną monofoniczną kolorystykę, odcienie mogą się różnić w zależności od poziomu i stylu witryny. Spokojne zachowanie wrogów trwa do momentu usłyszenia pierwszego strzału, wrogowie udadzą się do ocalałego, gdy tylko go zauważą. Na szczęście nie poruszają się szybko, w krytycznych momentach możesz uciec na krótki czas, jeśli tylko postać nie zostanie otoczona. Morze krwi, bariery, potrzeba operacyjnej zmiany taktyki sprawią, że się pocisz. Fani grafiki 3D i aktywnego strzelania do zombie zdecydowanie powinni spróbować w tym projekcie!


Reklama

Pobierz Zombie x apoclypse 6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Logo Updated
informacje ogólne
wersja 6 (6)
Data umieszczenia 2019-12-18 21:01
rozmiar 120.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/08 09:43
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |