Dead Spreading: Survival
0 (0)

Dead Spreading: Survival

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Dead Spreading: Survival to wciągająca strzelanka zombie, w której musisz niszczyć zmarłych, szukać towarzyszy, podbić ziemie i znaleźć cenne rzeczy.

Koniec świata już nadszedł, perspektywy planety są bardzo rozczarowujące. Z powodu rozprzestrzeniania się nieznanej choroby większość ludzi zamieniła się w żywych trupów, ale kilka osób uniknęło smutnego losu. Postać jest jednym z ocalałych, który oczyści Ziemię z antagonistów zombie. Kierownictwo zapewni jasne wytyczne dotyczące misji. Podczas sprzątania terytoriów ważne jest również, aby szukać innych ocalałych kolegów, przedstawicieli jakiejś specjalnej organizacji.

Przed rozpoczęciem przygotowuje się: ulepszanie wyposażenia, wybór broni, odblokowywanie dostępnych postaci i ulepszanie ich umiejętności. Następnie celem jest zniszczenie złych duchów na terytorium, żołnierz dowie się, ile zombie zatacza się w tych częściach. Do zębów uzbrojeni bohaterowie będą walczyć w nierównej bitwie; jest kilkaset razy więcej antagonistów. Pod względem wielkości większość umarłych można porównać ze zwykłą osobą, tylko szefowie wyróżniają się zbyt wysoką posturą i dużą wagą. Giganci pojawiają się wśród tłumu zombie, aby skomplikować zadanie żołnierzy. Ich występowanie w lokalizacji nie ma nic wspólnego z ukończeniem poziomu.

Charakterystyczne cechy gry Dead Spreading: Survival:

  • poszukiwanie pomocników do wspólnej walki z zombie;
  • wypełnianie misji;
  • ulepszaj broń i umiejętności;
  • ścigając tłumy wrogów;
  • ukryty skarb.

Animowana grafika akcji zmniejsza stopień paniki. Kiedy setki zabitych są stracone, widoczne są małe plamki krwi, ale nie zasłaniają widoku. Widok z góry pozwala spojrzeć na sytuację w sposób bardziej całościowy, aby wykluczyć opcję strachu w przypadku drobnych problemów. Liczne ulepszenia umożliwiają wybór fajnego sprzętu i chwytanie różnych broni, aby strzelać szybciej. Szybkość reakcji jest fundamentalna, kilka sekund bezczynności wywołuje zwiększoną aktywność zombie. Zadbaj o oczyszczenie planety ze zmutowanych złych duchów!


Reklama

Pobierz Dead Spreading: Survival 1.0.22 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1. Air drop system added
2. Added character quality advancement
3. Added new language options
4. Adjusted the skills of some roles
5. Optimized the performance of UI and sound effect
6. Fixed some known bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.22 (22)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:38
rozmiar 74.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Potting Mob na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/09 12:07
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |