Metal Shooter: Se7en Hero
0 (0)

Metal Shooter: Se7en Hero

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Metal Shooter: Se7en Hero to interesująca strzelanka platformowa na Androida, w której musisz wędrować między robotami i powstrzymać władzę zmechanizowanych stworzeń w kolorowym dwuwymiarowym świecie.

Gdy roboty zdobędą te ziemie, przekonane o swojej wyższości, teraz trafiają wszędzie. Główny bohater nie podziela poglądów żelaznych stworzeń. Zamierza przejść długą drogę, by oczyścić terytorium okrutnych wrogów. Gracz pomaga totemy biegać, skakać i strzelać jednocześnie, aby uzyskać bonusy za każdego śmiertelnie rannego. Niuans polega na tym, że elementy motywacyjne nie wpadają automatycznie do skarbonki, ale pojawiają się w miejscu, w którym zniknął wróg. Musisz zebrać cenne nagrody i iść naprzód.

Na pierwszych etapach wystarczy podejść i strzelić, aby otrzymać upragnione bonusy. Następnie musisz uniknąć odwetu, niezwykłej broni, której antagonista używa losowo. Postać ma możliwość zmiany, jeśli pierwsza propozycja jej się nie spodoba. Im więcej doświadczenia, tym szersze możliwości dostosowania parametrów. Totem posiada spektakularne bronie, które pozwalają wykonywać złożone misje bez obawy przed atakiem. Głównym celem jest dotarcie do linii mety z najmniejszymi obrażeniami, przy jednoczesnym niszczeniu robotów i gromadzeniu bonusów. Szefowie, wielkie i mocne samochody, celowo chcące spotkać się z nieproszonym gościem, są niezwykle niebezpieczne.

Charakterystyczne cechy gry Metal Shooter: Se7en Hero:

  • opcja wyboru postaci;
  • strzelanie do robotów;
  • konfrontacja z brutalnymi bossami;
  • imponujący arsenał broni;
  • kilka opcji rozgrywki.

Projekt uderza różnorodnym wyglądem i zachowaniem wrogów. Urocze lokalizacje 2D sprawiają, że chcesz podróżować dłużej na każdym etapie, studiować dziesiątki niezwykłych projektów, biegać i skakać, ciągle zmieniając liczbę kondygnacji. Wszechobecne roboty stymulują bardziej aktywną eksplorację witryn, nie pozostając na żadnym z nich. Dodatkową zaletą są liczne tryby gry. Możesz brać udział w turniejach, stać się częścią drużyny w bitwie PvP i niezależnie wypełniać misje bez połączenia z Internetem. Na każdy nastrój opowiadana jest historia o ustaniu dominacji bezdusznych mechanizmów!


Reklama

Pobierz Metal Shooter: Se7en Hero 1.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Big Update
- New mode boss
- Update 20 Level
- Fix crash game
informacje ogólne
wersja 1.4 (26)
Data umieszczenia 2019-12-28 13:28
rozmiar 48.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/10 09:56
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |