uFighter
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

UFighter to niezwykła gra walki online, w której musisz walczyć z innymi graczami, budować taktykę walki, pięknie atakować i niezawodnie bronić się.

Mężczyzna idzie do bitwy z wrogiem wybranym przez system. U dołu ekranu znajdują się karty akcji, ich kombinacje pomogą położyć przeciwnika na łopatkach. W sumie dostępnych jest ponad pięćdziesiąt kart, czas trwania kariery sportowej zależy od umiejętności prawidłowego łączenia umiejętności. Na początkowych poziomach jest kilka manewrów, ale jeśli dzięki skromnemu zestawowi możliwości możesz osiągnąć znaczące wyniki, zauważysz dodanie nowych kart o różnych umiejętnościach. Gracz wykonuje kombinację według własnego uznania, tworząc niepowtarzalny styl walki. Możesz także włączyć kombinacje, aby „zachwycić” przeciwnika sekwencją potężnych ciosów.

Na samej górze ekranu widać zegar i rezerwy energii obu rywali. Jeśli sytuacja się komplikuje, skala słabszej postaci zmienia kolor z zielonego na czerwony. Twórcy zwrócili dużą uwagę na wygląd postaci, dali możliwość przesłania swojego zdjęcia i nadania bohaterowi podobnych rysów twarzy. Dodatkowo dostępny jest wybór wyposażenia, użytkownik może przemyśleć szczegóły dotyczące wyglądu oddziału. Ma wszystko, od kimona po mundur żołnierza.

Charakterystyczne cechy gry uFighter:

  • ponad 50 kart z technikami walki;
  • połączenie działań;
  • bitwy z prawdziwymi użytkownikami;
  • włączenie ruchów kombinowanych;
  • wybór wyglądu i stroju bohatera.

W akcji pierwszoosobowej tylko od czasu do czasu możesz patrzeć na proces z boku, zwykle w czasie licznych obrażeń. Dobra grafika pozwala wziąć pod uwagę wszystkie subtelności walki. Urocze lokacje tworzą otoczenie bitew ulicznych. Dzięki PvP rozwoju sytuacji nie da się przewidzieć, musisz dostosować się do każdego nowego przeciwnika, ale aby proces badania jego nawyków nie zakłócał realizacji aktywnych działań. Łatwość zarządzania pomaga szybko korzystać z zasad umiejętności. Jednak wraz z doświadczeniem pojawi się umiejętność wykonywania imponujących kombinacji ruchów. Udowodnij swoje osobiste prawo do bycia najlepszym wojownikiem!


Reklama

uFighter dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/10 12:03
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |