Dzikie kule
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Wild Bullets to fajna strzelanka zręcznościowa, w której szeryf chroni ludność miasta przed nagle zaatakowanymi demonami, poprawia swoje umiejętności, uzupełnia zestawy amunicji.

W jednym spokojnym miasteczku na Dzikim Zachodzie pojawił się demoniczny gang, który chciał podbić ludzkość. Dlaczego ciemne siły postanowiły rozpocząć od tego miejsca na planecie, nie jest znane, ale nie było możliwe łatwe podbicie wioski. Lokalny szeryf, kontrolowany przez gracza, wstał, aby chronić ludzi. Bohater bierze rewolwery i nieustraszenie poszukuje przedstawicieli grupy demonicznej. Kreacje o dziwnych kształtach i kolorach wędrują wokół miejsc w pikselach, będą musiały zostać szybko zniszczone, zbierając monety i skrzynie z innymi bonusami po drodze.

Historia się rozwija, szeryf staje się silniejszy, znajduje wiele fajnych umiejętności i wysokiej jakości broni. Monety pozwalają również zastąpić postać, odblokować nowe osobowości. Bossowie zwiększają różnorodność: walka z demonicznymi sługami wydaje się najłatwiejszą z prób, gdy pojawiają się przywódcy. Twórz kombinacje umiejętności z kart specjalnych. Pokonaj antagonistów spokojnie i pewnie, aby dostać się do demonicznego świata i powstrzymać wszelkie oburzenie.

Charakterystyczne cechy gry Wild Bullets:

  • ulepszenia dla bohatera;
  • dodatkowe umiejętności;
  • duża liczba przeciwników;
  • częściowo losowe generowanie rozgrywki;
  • kilka trybów, historia z fabułą lub bez.

Projekt wydaje się prosty, ale trwa długo, ze względu na brak powtórzeń i przypadkową kombinację procesów. Grafika pikselowa w połączeniu z zabawną melodią tworzy cudowną atmosferę. Dodatkowe skrzynie, monety i inne przydatne elementy po drodze zapobiegają monotonii rozgrywki. Zarządzanie odbywa się za pomocą czterech kluczy i urzeka intuicyjnością. Możesz rozpocząć przejście od fabuły i dodatkowych balsamów lub cieszyć się niekończącą się strzelanką zręcznościową. Wybierz odpowiedni format i rozpocznij walkę z demonami, są już blisko miasta!


Reklama

Pobierz Dzikie kule 1.0.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug eliminati
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (1000006)
Data umieszczenia 2019-12-18 20:59
rozmiar 34.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Wszystkie aplikacje BUN GUN na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/11 09:46
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |