Alluris
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Alluris to żywa gra fabularna o fantastycznej podróży, w której przesuwając karty, podejmowane są decyzje, które kierują fabułą z wieloma niebezpiecznymi niuansami.

Cały świat jest pokazywany użytkownikowi za pomocą sekwencji kart z obrazami i informacjami tekstowymi. Karta wzywa do działania, możesz wybrać jeden z dwóch, obracając w prawo lub w lewo. Treść kolejnej fabuły zależy od tła, rasy, poprzednich manewrów i innych parametrów. Przed rozpoczęciem wybierane są główne cechy postaci: płeć, rasa i pochodzenie. Nie uda ci się zostać spadkobiercą wysokich rang, będziesz musiał zacząć od niskich pozycji, reszta jest zablokowana. Po wybraniu ustawień, przygotuj się na dużo czytania, zagłębiaj się w szczegóły wydarzeń, aby działać kompetentnie i ostrożnie.

W kolorowym mieście podróżnika czekają niesamowite przygody i walka ze złem, co nie oznacza jedynego właściwego wyboru. Każdy krok będzie musiał zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Pewien baron zbiera armię, aby zrealizować najbardziej negatywne zamiary. Mieszkańcy są zdezorientowani, nikt nie wie, jak naprawić sytuację. Być może gracz kontrolujący postać może zmienić się, aby pokonać złoczyńcę. Ludzie, którzy obiecują zwycięzcy chwałę i status królewski, bardzo na to liczą. Jeśli coś się nie uda, bohater umrze. Nikt nie ponosi winy za śmierć nieznajomego, jest to tylko konsekwencja szeregu decyzji podjętych przez niego niezależnie.

Charakterystyczne cechy gry Alluris:

  • głęboka fabuła;
  • rozwój historii zależy od podjętych decyzji;
  • ryzykowne przygody;
  • eksploracja tajemniczego miasta;
  • dopasowanie różnych rodzajów działań.

RPG przyjemnie zaskakuje grafiką w stylu fantasy, spektakularnym tłem i nagłością licznych wydarzeń. Złożone zadania mogą prowadzić do ślepego zaułka lub mogą być powtarzane, jeśli zachowanie postaci tworzy błędne koło podobnych sytuacji. W mieście musisz wykonać tylko część misji, a resztę musisz wędrować na zewnątrz. Możesz chodzić, pić piwo, łowić ryby i iść do doskonałej cukierni, ale takie zachowanie przyczynia się do szybkiego wydatkowania zasobów. Weź udział w walce z baronem, a jeśli przeżyjesz, staniesz się legendą!


Reklama

Pobierz Alluris 1.2.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Android Achievements and large Performance Gains!
informacje ogólne
wersja 1.2.6 (126020)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:41
rozmiar 34.45 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/12 10:17
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |