Breakout: Dark Prison - The Last Rescue
0 (0)

Breakout: Dark Prison - The Last Rescue

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Breakout: Dark Prison - The Last Rescue to interesująca gra akcji , w której musisz uratować córkę przed demonicznym więzieniem. Jej przetrwanie daje szansę na uratowanie świata.

Straszna epidemia szybko rozprzestrzeniła się na całą planetę, powodując globalny chaos. Postać kierowana przez gracza dowiedziała się, że DNA jego córki zawiera element odporny na powszechną chorobę. To odkrycie może przywrócić normalne życie ludzkości, dać odporność tym, którzy nie mieli czasu na zarażenie. Dziecko zostało porwane przez ciemne siły i uwięzione w najgorszym więzieniu. Postać wyrusza na poszukiwanie najdroższej osoby, choć nie ma nic do obrony przed amunicją, to także katastrofa.

Po apokalipsie różne potwory, chodzące trupy, inne złe duchy, które należy zabić, wędrują po lokalizacjach. Nieustraszoność i umiejętności walki wręcz pomagają iść do przodu. Celowe są bonusy, skrzynki z wyposażeniem, do 12 rodzajów broni. Można także odblokować ulepszanie umiejętności i nabywanie nowych umiejętności. Przydatne rzeczy można tworzyć ze znalezionych obiektów, wszelkie elementy będą przydatne do przetrwania w chaosie. W więzieniu, oprócz córki, znaczna liczba ocalałych jest zamknięta, możesz z nimi zawrzeć sojusze, aby wspólnie walczyć z uniwersalnym złem. Jeśli chcesz, możesz zmieniać cele i priorytety, brać udział w bitwach z użytkownikami, którzy weszli na arenę online.

Cechy wyróżniające akcję:

  • redaktor wyglądu bohatera;
  • setki stron do badań;
  • konfrontacja z potworami, złoczyńcami, zombie;
  • umiejętności wyrównywania;
  • arena online dla trybu PvP.

Broń w projekcie może być używana według własnego uznania, użyj dowolnej odblokowanej opcji. Również zewnętrzne cechy bohatera mogą ulec zmianie. W bitwach możesz zdobywać punkty, a następnie wydawać je na ulepszanie swoich umiejętności. Możesz opanować różne style bitwy, wybierz to, co pasuje do charakteru postaci. Dzięki dobrej grafice, szczegółowe lokalizacje mogą być badane przez długi czas, ale nie zapomnij o tych, którzy czekają na wybawcę w demonicznym więzieniu. Szefowie komplikują misję zbawienia, ale ojciec zrobi wszystko, aby uwolnić dziecko i resztę ocalałych!


Reklama

Pobierz Breakout: Dark Prison - The Last Rescue 1.3.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1.Fixed the issue of receiving time-limited tasks from the guild
2. Fix translation
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (244)
Data umieszczenia 2020-03-16 00:33
rozmiar 73.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Latersoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/12 12:29
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |