PvPets: Tank Battle Royale
0 (0)

PvPets: Tank Battle Royale

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

PvPets: Tank Battle Royale to bitwa czołgów, w której zwierzęta kontrolują jednostki. Aż do 20 uczestników w formacie online walczy o zwycięstwo z bestialskim entuzjazmem, a wszystko to jest dostępne za darmo na Androida!

Gracz jest zdeterminowany przez samochód pancerny i tych, którzy poprowadzą bitwę. Dostępnych jest wiele zwierząt, od psów i papug po tygrysy i hipopotamy. Po wybraniu techniki i postaci możesz dołączyć do gry. W tym miejscu do dwóch tuzinów jedzie wyłącznie w jednym celu: zniszczyć wszystkich i zostać ostatnim ocalałym. Intencje przeciwników częściowo upraszczają zadanie; mniej czołgów będzie musiało zostać zniszczonych; antagoniści zabijają się nawzajem, walcząc między sobą. Najważniejsze jest to, że nasz bohater nie powinien być wśród przedwcześnie zmarłych.

Mecz trwa do 3 minut i sprawia, że ​​się śpieszysz. Bitwa może potrwać krócej, jeśli zwycięzca zostanie określony wcześniej. Przegląd z góry pozwala zobaczyć znaczną część strony, ale taktyczne działania totemu i przeciwników są widoczne bardzo wyraźnie, obraz nie jest zbyt odległy. Możesz nawet rozważyć ulepszenie czołgów innych ludzi i po meczu zastosować własne pomysły. Wiele zestawów pierwszej pomocy i amunicji jest rozrzuconych po całym terenie, przydadzą się w walce i pozwolą ci atakować dłużej. Zabawna walka postaci z kreskówek kończy się krwawo: ze wszystkich stron zbliża się czerwona kałuża, która skrapla ostatnich ocalałych. W ostatniej chwili będziesz musiał walczyć na bardzo małym obszarze suchego terytorium.

Funkcje gry PvPets: Tank Battle Royale:

  • unikalne cechy pojazdów bojowych;
  • ulepszyć czołgi;
  • wiele rodzajów zwierząt;
  • trudne misje;
  • bonusy i nagrody do triumfów.

To
Każdy czołg łączy w sobie wiele zalet i wad, konieczne jest określenie, które wskaźniki są gotowe do poświęcenia, przemyślenie elementów strategii i subtelności taktycznych. Bardziej doświadczeni użytkownicy będą lepiej chronieni, ale rozmiar nie zawsze jest ważny. Razem możesz wywołać panikę w trzecim i wykorzystać moment, jeśli tylko wtedy, aby mieć czas na zniszczenie drugiego. Jasna instrukcja pomaga w ciągu kilku sekund zrozumieć cele i nauczyć się je osiągać. Ładna grafika, dynamiczna rozgrywka i dobra muzyka w tle są atrakcyjne, ale największą przyjemność sprawia zwierzak, który jest niesamowicie szczęśliwy z ulepszeń i zwycięstw. Pomóż ukochanemu bohaterowi poprowadzić tabele ocen!


Reklama

Pobierz PvPets: Tank Battle Royale 1.4.1.10225 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes and compatibility updates.
informacje ogólne
wersja 1.4.1.10225 (10225)
Data umieszczenia 2020-12-01 18:15
rozmiar 90.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje IUGO Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/13 12:49
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |