Chaos Lords: Tactical RPG
0 (0)

Chaos Lords: Tactical RPG

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Chaos Lords: Tactical RPG to imponująca gra RPG, w której armia walczy z różnymi złymi duchami, a na scenach online dochodzi do starć z armiami panów pod kontrolą innych użytkowników.

Przyszłość wszechświata fantasy jest w niebezpieczeństwie. Gracz działa jako władca, buduje taktykę walki swojej armii z licznymi demonami i potworami, aby dać nadzieję na rozwój tego niezwykłego świata. Różni wojownicy są gotowi do walki i pokazują swoje unikalne umiejętności. Można je ulepszyć, a zaklęty sprzęt daje specjalną siłę, czyni zespół silniejszym. Będzie wiele gier walki, za każde zwycięstwo przyznawane są znaczące bonusy, oprócz umiejętności bojowych i wyposażenia, zdobyte elementy można przeznaczyć na ulepszenie zamku. Twierdza powinna wyglądać przyzwoicie.

Walkę ze sztuczną inteligencją i niezrozumiałymi żywymi stworzeniami można zastąpić wspaniałymi bitwami online. Oprócz podbijania nowych stron konieczne jest zajęcie się umacnianiem istniejących terytoriów, czasami trzeba wiele wysiłku, aby wyprzeć obcych z posiadłości użytkowników. Złam plany przeciwników, dopasuj je do twojego scenariusza.

Charakterystyczne cechy gry Chaos Lords:

  • bitwy z potworami i prawdziwymi graczami;
  • zarządzanie armią unikalnych bohaterów;
  • ulepszenie postaci;
  • podstawowe ulepszenia, użycie zaklętego sprzętu;
  • Spotkania PvE i PvP.

Projekt ujawnił także temat poszukiwania skarbów, a różnorodność misji gwarantuje ekscytującą rozrywkę na długi czas. Deweloper zwrócił uwagę na grafikę i badanie szczegółów fantastycznego wszechświata, dlatego badanie środowiska znajduje się również na liście głównych zadań. Jest wiele magicznych i ukrytych informacji, fabuła jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje w pierwszych minutach. Duża liczba komunikacji z postaciami pomaga znaleźć wiele przydatnych niuansów i prawidłowo kłaść nacisk.

Melodia tła aktywuje wojowniczy nastrój, pomaga skoncentrować się przed bitwami. Totemy prawdziwych graczy są szczególnie okrutnymi i niestandardowymi akcjami, ale tłumy demonów również nie pozwalają się zrelaksować. Udowodnij swoją siłę różnym przeciwnikom i spróbuj znaleźć prawdę wśród tajemnic magicznego świata!


Reklama

Pobierz Chaos Lords: Tactical RPG 1.18.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Chaos Lords update:
- Power balance improvements for Heroes and Soldiers
- Grind mode rework
- Soul Stones enconomy changes.
- Simplification of Markets system
- Rewards changes
- New vulnerabilities system for faction's
- You can now sell common dust!
- Unification of servers
- Many other improvements and fixes
informacje ogólne
wersja 1.18.0 (2329)
Data umieszczenia 2020-12-30 02:09
rozmiar 67.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/15 11:45
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |