Pętle
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Pętle to atmosferyczne zadanie, w którym musisz połączyć kilka okrągłych elementów za pomocą liny, aby utworzyć zamkniętą figurkę. Przecięcia linii są wykluczone, co znacznie komplikuje zadanie, które na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo proste.

Kilka kół jest umieszczonych na prostym tle, krawędź kabla jest ściśle przymocowana do jednego, pozostałe muszą być zaczepione, a linia przedłużona do pierwotnego położenia. Jeśli wszystkie koła zostaną dotknięte, a krzywa zostanie zamknięta - elementy zaczną się poruszać synchronicznie, symbolizując początek zmontowanego mechanizmu i przejście poziomu. Na początkowym etapie zadanie wygląda na zbyt proste, ale służą jedynie jako rozgrzewka do bardziej skomplikowanych zagadek. Tworzenie linii poprzecznych nie jest dozwolone, w takich połączeniach lina natychmiast pęka, zmuszając użytkownika do wymyślenia innego sposobu osiągnięcia celu.

Brak licznika czasu i obecność próbek wielokrotnego użytku upraszcza sytuację. Możesz przetestować różne opcje ciągnięcia liny, budować różne linie, przeprowadzać eksperymenty. Kiedy duża liczba losowo rozrzuconych kół staje się znajoma, w najbardziej niewygodnych punktach ekranu pojawiają się ostre bariery. Musimy omijać nowe niebezpieczeństwa, rysować bardziej skomplikowane krzywe. Nie jest konieczne tworzenie pętli w pobliżu każdego koła, ale lina musi dotykać wszystkich obracających się elementów w miejscu (dopóki krzywa się nie zamknie, pozostają nieruchome).

Funkcje gry Pętle:

  • zadania o coraz większej złożoności;
  • tworzenie różnorodnych kształtów;
  • uruchomienie całościowego mechanizmu po podjęciu właściwej decyzji;
  • bogaty zestaw wskazówek;
  • szkolenie logiczne.

Układanka jest wykonana w minimalistycznym stylu, nie ma żadnych przedmiotów, które mogłyby rozpraszać uwagę. Są tylko kółka, lina i tło, których cień zmienia się płynnie podczas szukania rozwiązania problemu. Kolorystyka jest imponująca, ale wszystkie przejścia tonów są gładkie i miękkie. Możesz pozostać na tym samym poziomie, ale system podpowiedzi pomoże przełamać impas, rzucić pomysł na elegancki wynik z obejściem niebezpiecznych obszarów. Atmosferyczna melodia przynosi spokój, pomaga skupić się na celu. Krwaw logiczne myślenie, zrelaksuj się z korzyścią dla mózgu!


Reklama

Pętle dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/16 09:57
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |