Sophie's Mystery Adventure
0 (0)

Sophie's Mystery Adventure

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Sophie's Mystery Adventure to przygodowa historia, w której dziewczyna szuka swoich krewnych, naprawia stary dom, spaceruje po magicznych lokalizacjach, poznaje dziesiątki postaci.

Mała Sophie zajmuje się renowacją zniszczonej rezydencji; lubi sprzątać dom i okolice. Ale wiedźma nieustannie interweniuje w sprawie, robi kilka brudnych sztuczek, próbuje zakłócać plany głównego bohatera. Sytuacja stała się niebezpieczna, gdy rodzice nagle zniknęli. Dziewczyna nie traci optymizmu i szuka swoich ukochanych krewnych. Musi podróżować do odległych krain, badać różne miejsca i uczestniczyć w misjach ujawniających plan złej wiedźmy. Znudzona na drodze sama Sophie zabiera ze sobą wiernego przyjaciela imbiru - przebiegłego kota o imieniu Oliver, który potrafi mówić i udziela wielu fajnych wskazówek.

Naprawa i remont domu pozostają ważnymi zadaniami, ale główne przygody czekają w magicznych światach, w których bohaterka idzie celowo i bez strachu. W każdej lokalizacji czekają na nią dziesiątki zadań, które pozwolą ci znaleźć przydatne informacje, otrzymać przydatne nagrody i prezenty, a także bawić się i cieszyć. Duża liczba nowych znajomych zadowoli towarzyską dziewczynę, tylko musisz być ostrożny, nie każdy nowy przyjaciel pojawia się w dobrych intencjach.

Funkcje tajemniczej przygody Sophie

  • sprzeciw wobec złej wiedźmy;
  • wsparcie dla twojego ukochanego czerwonego kota;
  • chodzi po jasnych światach;
  • spotkania z postaciami pozytywnymi i negatywnymi;
  • szukaj zaginionych rodziców.

Ciekawe i nieskomplikowane zadania sprawiają, że gra jest fascynująca dla młodego pokolenia. Kolorowa grafika z różnorodnymi detalami skutecznie wizualizuje bajkową historię z fajną fabułą. Rodzice dziewczynki mają magiczne zdolności, niektóre umiejętności zostały przekazane dziewczynie przez dziedziczenie, więc każda praca jest wykonywana za pomocą jednego kliknięcia, musisz zrozumieć, w jakiej kolejności wykonać czynności. Dzięki hojnemu systemowi bonusów zachęca się każdego udanego manewru, motywuje młodych graczy do kontynuowania żywej przygody. Wynikiem tej historii będzie zjazd rodzinny i powrót do zadbanej i odnowionej posiadłości.


Reklama

Sophie's Mystery Adventure dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/16 12:06
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |