Opowieść o bohaterze
0 (0)

Opowieść o bohaterze

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Hero's Tale to ciekawa koreańska gra RPG na Androida, w której postać podróżuje po świecie kreskówek, staje się inicjatorem bitew na dużą skalę, koordynowana z innymi użytkownikami.

Miłośnik niebezpiecznych przygód wpada w idealne środowisko dla siebie: kolorowy świat i liczne bitwy z użyciem najbardziej niezwykłych broni. Muzyczny lub pieśniowy miecz, uderzenia pełne mocy muzyki i innych instrumentów uderzają przeciwników w kilka chwil. Jeśli masz doświadczenie i specjalne umiejętności, możesz zastosować wiedzę na temat odkryć naukowych, aby stworzyć unikalną broń. Nauka pomaga również tworzyć zwycięskie taktyki, budować specjalną linię zachowań w bitwie i zwiększać szanse na udany atak.

Tryb PvP obejmuje nie tylko walki ze wszystkimi, ale także wspólne działania na rzecz walki ze wspólnym wrogiem. Deweloper ostrożnie podszedł do tworzenia przyjaznych relacji między graczami, stworzył wydarzenia na rzecz budowania zespołu. Niektórzy będą zainteresowani wspólnym wędkowaniem, inni wolą walki o picie wina, wśród różnych opcji można znaleźć własny sposób relaksu. Szczególny nacisk kładzie się na możliwość błogosławienia kumpli lub proszenia o błogosławieństwo. Walka z dowolnym rodzajem przeciwnika jest łatwiejsza, gdy w pobliżu jest wsparcie nowych przyjaciół. A po zwycięstwie możesz odpocząć.

Charakterystyczne cechy gry Hero's Tale:

  • sprzęt z efektami muzycznymi;
  • bitwy online w różnych światach;
  • eliminacja wrogów wraz z innymi graczami;
  • wędkarstwo i inne rozrywki;
  • naukowe podejście do tworzenia taktyk.

Styl kreskówkowy w połączeniu z oryginalną legendą tworzy wyjątkowe otoczenie. Przyjemną oprawę graficzną uzupełniają przemyślane efekty dźwiękowe. Aby otrzymać bonusy, nie trzeba kończyć bitwy, każdy zniszczony wróg przynosi cenne monety do skarbonki, co podnosi nastrój i wzmacnia chęć oczyszczenia lokalizacji wszystkich antagonistów. Fani ekscytujących bitew w różnych miejscach i miejscach spotkań z żołnierzami z całego świata zdecydowanie powinni spróbować tej gry!


Reklama

Opowieść o bohaterze dla LG V34

Wszystkie aplikacje Rubicon32% na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/17 10:40
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |