Laboratorium: gra ucieczki
0 (0)

Laboratorium: gra ucieczki

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Laboratory: Escape to zabawna wyprawa dla Androida, w której musisz uciec z zamkniętego pokoju wyposażonego w różnego rodzaju urządzenia. Z ich pomocą możesz wyjść!

Gracz staje się zakładnikiem laboratorium nieznanego geniuszu. Istnieje wiele kolb, płynów, instrukcji i wiele niezwykłych mechanizmów. Aby znaleźć wyjście, musisz znaleźć odpowiednią aplikację dla każdego z przedmiotów, zrozumieć, w jaki sposób uruchamiane są wszystkie rodzaje sprzętu, otworzyć wszystkie skrzynki i skrzynki. Wszędzie umieszczone są kody i zamki, być może bohater bał się rabusia i kradzieży ważnych informacji. Ale nie wiadomo nikomu, kim kierował się właściciel pokoju, ale naprawdę chcę znaleźć wyjście.

Korzystanie z każdego narzędzia stanie się trudną łamigłówką, aby odblokować kody, które musisz szukać wskazówek. Wiele informacji jest udokumentowanych, ważne jest, aby dowiedzieć się dokładnie, gdzie są rejestrowane dane, które były potrzebne w danym momencie. Teksty, fotografie i dowolne przedmioty mogą być kluczem do ujawnienia innego sekretu. Kolby, probówki i płyny mają specjalną historię. Kilka elementów może wyglądać tak samo, ale ich zawartość ma różny wpływ na inne materiały testowe. Otwórz, spróbuj, eksperymentuj, weź pod uwagę ryzyko, że opuścisz pomieszczenie bezpieczne i zdrowe.

Charakterystyczne cechy gry Laboratory: escape game:

  • dokładne zbadanie ulubionego pokoju naukowca;
  • badanie tajemniczych przedmiotów;
  • rozwiązywanie oryginalnych zagadek;
  • interakcja z szeregiem mechanizmów, płynami;
  • próby użycia sprzętu ewakuacyjnego.

Zadanie jest nasycone tematem niedokończonych odkryć naukowych. Użytkownik rozwiąże szyfry, aby uruchomić fantazyjne maszyny i znajdzie połączenie między obiektami, które wydają się należeć do różnych kierunków. Nieznany geniusz często spędzał noc w laboratorium, przeznaczono specjalny kącik na codzienne życie, jest też wiele kryjówek. Atmosfera tajemniczości i dziwnych faktów unosi się w powietrzu, szczegółowa grafika pozwala dać się ponieść studiom każdego drobiazgu. Jeśli potrafisz rozwiązać wszystkie zagadki, znaleźć logiczne połączenia między nimi i zrozumieć, co właściciel wielkiej wiedzy próbuje ukryć, pokój z pewnością się otworzy!


Reklama

Pobierz Laboratorium: gra ucieczki 2.0.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Supports 64 bit.
Removed 32bit support.
informacje ogólne
wersja 2.0.1 (27)
Data umieszczenia 2020-02-01 04:05
rozmiar 121.78 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/17 12:44
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |