Kości Alabama
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Alabama Bones to fajna gra zręcznościowa w stylu retro, w której bohater wędruje przez jaskinie, zbiera cenne artefakty, pokonuje straszne przeszkody, nigdy nie przerywa ruchu, co znacznie komplikuje to, co się dzieje.

Z nieznanych źródeł bohater dowiaduje się o licznych złożach skarbów w niektórych jaskiniach. Niezliczone bogactwo przyciągało wielu, ale w ruinach jest zbyt wiele niebezpiecznych punktów, zanim nie było śmiałków skłonnych do podjęcia ryzyka. Nieustraszona postać wyrusza w podróż przez ciemne miejsca z grupą postaci w kształcie szkieletów. Na każdym etapie musi podnieść kilka totemów, aby otworzyć drzwi do następnego pokoju. Czasami do odblokowania wystarczy znaleźć specjalny klucz, ale chęć wzięcia maksimum z poziomu i znalezienia wszystkich skarbów z pewnością zostanie nagrodzona.

Bohater porusza się niezależnie, po zatrzymaniu się na przeszkodzie, skręca w przeciwnym kierunku. Możesz sprawić, by totem używał schodów, skakał, czołgał się lub huśtał na winorośli. Musisz kliknąć znak manewru w momencie, gdy poszukiwacz przygód podbiega do niego. Znaki są rozrzucone po całej lokalizacji, biorąc pod uwagę specyfikę umieszczania przeszkód. Utrata ułamków sekundy i pominięcie ważnej czynności może kosztować życie. Jaskinie pełne są pułapek i przerażających mobilnych struktur, są w stanie natychmiast zmiażdżyć bohatera i doprowadzić go w ślepy zaułek. Brak przystanków i ciągłe pragnienie ruchu wymagają co sekundę kontroli działań gracza.

Charakterystyczne cechy gry Alabama Bones:

  • idzie przez niebezpieczne jaskinie;
  • skakanie, kołysanie się na winorośli, inne manewry;
  • śmiertelne pułapki;
  • szukaj totemów;
  • otwierając drzwi do następujących ruin.

Postać wygląda jak Indiana Jones, a uzależnienie od zagrażających życiu przygód robi wrażenie na stworzonym obrazie. Jednoprzyciskowa platformówka wykonana w stylu lat dziewięćdziesiątych i urzekająca łatwością zarządzania, ale w grze istnieje wiele zagrożeń. Dynamika rozgrywki sprawia, że ​​stale monitorujesz sytuację, ścieżka dźwiękowa tylko zwiększa napięcie. Ładna grafika pikselowa staje się dodatkowym atrakcyjnym czynnikiem. Przejdź przez ponad sto jaskiń i znajdź wszystkie klejnoty ukryte przez przodków!


Reklama

Pobierz Kości Alabama 1.0.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug Fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (4)
Data umieszczenia 2019-12-18 20:55
rozmiar 20.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/19 12:38
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |