Walka o los
1.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Fortune Fight to projekt komputerowy, w którym opracowanie scenariusza zależy od wyboru kart. Dołącz do bitwy z innymi graczami, twórz unikalne taktyki i wygrywaj!

Użytkownik rzuca kośćmi i zgodnie z opuszczoną figurką przesuwa postać o określoną liczbę komórek. Strona jest ułożona w niestandardowy sposób, każda komórka figurowanego pola ma własne podteksty, musisz zdecydować, gdzie bardziej opłaca się przesuwać figury. Zachowanie przeciwnika w dużej mierze zależy od metod gracza, należy przewidzieć możliwe reakcje na określone działania. Zdolność do prowadzenia dobrej taktyki może być decydującym czynnikiem w walce.

Przed rozpoczęciem użytkownik otrzymuje krótką walkę testową ze szczegółowymi instrukcjami i opisem każdego zdarzenia. Kiedy styl rozgrywki stanie się jasny, nowicjuszowi gratuluje się zakończenia rundy próbnej i zachęca się do przejścia na gry z prawdziwymi przeciwnikami.

Mapy są wybierane przez użytkownika z dostępnych opcji, w sumie jest ponad stu bohaterów, ale na każdym etapie liczba wojowników jest ograniczona. Istnieją postacie specjalne o unikalnych umiejętnościach, pod względem wpływu są znacznie silniejsze niż proste postacie. Doświadczeni gracze mogą również odblokowywać ulepszenia umiejętności dla określonych bohaterów. Ale wszystkie procesy przygotowawcze będą bez znaczenia, jeśli nie przeanalizujesz dokładnie, co dzieje się na polu bitwy.

Charakterystyczne cechy gry Fortune Fight:

  • ponad sto różnych kart;
  • niesamowite umiejętności postaci specjalnych;
  • ulepszanie myśliwców w celu uzyskania przewagi;
  • walczy z przyjaciółmi w czasie rzeczywistym;
  • zbieranie nagród, przechwytywanie nowych komórek.

Projekt doskonale łączy motywy karciane i grę planszową. Dobra grafika, przemyślany system motywacji i ulepszeń, pozytywny nastrój wszystkich elementów rozgrywki wyraźnie dodają plusy twórcom karmy. Mieszanka gatunków okazała się godna, najważniejsze jest wybranie najskuteczniejszych technik, aby przyspieszyć awarię wroga. Nie stawiaj zakładów wyłącznie na szczęście, analizuj perspektywy każdego ruchu, a wtedy zwycięstwo z pewnością stanie się twoim stałym towarzyszem!


Reklama

Walka o los dla LG V34

Ocena:

(4)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/20 10:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |