Trucks Gone Wild
0 (0)

Trucks Gone Wild

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Trucks Gone Wild to ekscytujący wyścig, w którym musisz jeździć SUV-em wzdłuż mokradeł i brać udział w zawodach światowych.

Użytkownik wybiera pojazd, dostosowuje parametry techniczne i wygląd czterokołowego potwora, a następnie jedzie w teren. Deweloper zapewnił wiele odmian celów. Fani toru przeszkód mogą jeździć po terytoriach z pułapkami i niewygodnymi odcinkami odległości. Musisz monitorować czas, analizować możliwości na podstawie wskaźników timera. Dodatkowo istnieją formaty freestyle i drag racing. Zwycięstwa dają nieocenione doświadczenie i znaczące nagrody, znacznie poszerzając zakres ulepszeń samochodów. Aby podnieść umiejętności i odblokować mistrzostwa na wysokim poziomie, zaleca się włączenie trybu kariery.

Prace naprawcze są przeprowadzane w garażu, w którym można zmienić samochód lub ulepszyć obecny. Sytuacja jest jak najbardziej zbliżona do rzeczywistości, oprócz standardowej wymiany napisów i schematów kolorów, możliwe są eksperymenty z chłodnicami, chłodnicami, blokami silnika, przekładniami, zawieszeniami, turbosprężarkami i innymi częściami zamiennymi. Modyfikacje i ulepszenia są również dostępne dla garażu. Właściciel pokoju ma możliwość prowadzenia większej liczby samochodów, wygodniej jest umieścić niezbędne narzędzia. Spośród różnych samochodów możesz wybrać żelaznego konia na każdy gust, a po otrzymaniu nagród regularnie uzupełniaj swoją kolekcję SUV-ów.

Charakterystyczne cechy gry Trucks Gone Wild:

  • uaktualnić specyfikacje techniczne;
  • ogromny wybór części zamiennych;
  • garaż na kilka samochodów;
  • różne tryby rozgrywki;
  • terenowe z wieloma przeszkodami.

Dynamiczne wyścigi zapewnią wiele ekstremalnych wrażeń. Zakręty i stoki na torach nie pozwalają się rozproszyć, istnieje duże prawdopodobieństwo utknięcia w bagnie, a nawet przewrócenia się. Fajne ścieżki, ładny trójwymiarowy design i komfort sterowania są uzupełnione doskonałą fizyką i efektami wizualnymi. Przepełniony przygodami, emocjami i zanieczyszczeniami każdy kierowca to zapamięta. Przygotuj się, jeśli nie boisz się być w błocie!


Reklama

Trucks Gone Wild dla LG V34

Wszystkie aplikacje ODD Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/20 12:29
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |