Zły dzieciak
4.4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Evil Kid to niesamowity piechur, w którym musisz szukać wyjścia z dziwnego domu, rozwiązywać zadania logiczne i unikać spotkania rozgoryczonego dziecka, które zabija wszystkich z rzędu.

Postać stała się zakładnikiem okrutnego chłopca. Ofiara nie pamięta, jak dostał się do tego dziwnego domu, ale przebudzenie się na brudnym materacu w pokoju o ścianach pokrytych krwią sprawiło, że pomyślał o ucieczce. Jest pięć dni na znalezienie wyjścia, możesz się uwolnić po rozwiązaniu wielu zagadek i wykonaniu różnych zadań. W tym samym czasie będziesz musiał dokładnie zbadać cały dom, zabrać ze sobą potencjalnie niezbędne przedmioty.

Fani gatunku powinni pamiętać historię złej starej kobiety, twórcy twierdzą, że dziecko jest jej wnukiem. Nienawiść do ludzi i gwałtowne pragnienie zabicia zostały odziedziczone. Zachowanie potomstwa spowodowało strach nawet dla babki, powinieneś uważać na nieletniego zabójcę. Nie rzucaj się w oczy i podczas studiowania lokali poszukaj miejsc, w których możesz ukryć się w nagłym wypadku. Pod łóżkiem, w szafie i innych ustronnych punktach będzie bezpiecznie. Wrażliwość słuchu, szybkość ruchu i uważność zabójcy zależą od wybranego przez użytkownika poziomu trudności gry.

Charakterystyczne cechy gry Evil Kid:

  • Podstępne łamigłówki logiczne
  • analiza otaczających obiektów;
  • potrzeba ukrycia się przed dzieckiem;
  • wysokie prawdopodobieństwo zabicia;
  • poziom trudności do wyboru.

Projekt najbardziej zanurza się w atmosferze grozy. Brudne pokoje z niewielką ilością mebli i okropnymi plamami krwi z charakterystycznymi kroplami wywołują niesamowite wrażenie. Jest wiele podobnych pokoi, łatwo się zgubić w wielokondygnacyjnym budynku, chłopiec regularnie przeszkadza w wykonywaniu zadań. Ciągły pośpiech i potrzeba szukania odpowiedzi na złożone pytania w podróży zwiększają stopień podniecenia. Muzyka w tle i dodatkowe efekty dźwiękowe stają się ostatecznym akcentem. Miłośnikom tego gatunku z pewnością spodoba się ta historia z wielkim ryzykiem smutnego przedwczesnego zakończenia. Zakładnik ma szansę na uzyskanie wolności, przechytrzenie młodocianego zabójcy i otrucie go.


Reklama

Pobierz Zły dzieciak 1.1.9.5.6.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Added the rocket launcher!
- Added halloween objects!
- New room!
- New easter-egg!
informacje ogólne
wersja 1.1.9.5.6.3 (292)
Data umieszczenia 2020-11-10 22:48
rozmiar 46.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/21 12:12
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |