Grabież 3
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Plunder3 to kosmiczna gra zręcznościowa, w której musisz budować swoją flotę, walczyć z przeciwnikami w nietypowych warunkach i wypełniać misje, aby osiągnąć globalne cele.

W kosmosie istnieje wiele zagrożeń i niebezpieczeństw, ale śmiałkowie z tajnej organizacji nie boją się ryzykować i ciągle angażują się w dziwne historie. W niedalekiej przyszłości dzieje się, ale postęp technologiczny jest bardzo oczywisty. Gracz musi zbudować swój statek, wykorzystując jako podstawę jeden z wielu wzorów samolotu. Szeroki wybór dodatków, różne mechanizmy i możliwość samodzielnego znalezienia wszelkiego rodzaju technicznych chipów pozwalają stworzyć naprawdę wyjątkowy samochód.

Wyprawa obejmuje realizację wielu misji lokalnych i globalnych. Znaczną część czasu zajmą walki z okrętami wroga. Siły nie zawsze są równe, będziesz musiał wygrać za pomocą przebiegłej strategii, obliczając dostępne opcje działania. W bitwach turowych wygodnie jest obliczyć możliwe ruchy odwetowe wroga, ale przeciwnicy nie różnią się przewidywalnością. Czasami konieczne jest ukończenie misji innych ludzi, jeśli poprzednicy zrealizowali plan tylko częściowo. Dzięki ciągłemu wzrostowi możesz zdobywać wiarygodność, tworzyć całą flotę i zajmować dominujące pozycje w skali galaktycznej.

Funkcje gry Plunder3:

  • konstrukcja transportu kosmicznego;
  • zastosowanie innowacyjnych technologii;
  • walczyć z wrogami międzygalaktycznymi;
  • trudne misje;
  • badanie odległych terytoriów.

Deweloper wykonał ładny projekt graficzny, w stylu odpowiadającym motywowi podróży w kosmosie. Mistyczna muzyka za kulisami doskonale uzupełnia historię. Cieszę się z różnorodności dostępnych statków kosmicznych, nagród i bonusów za sukces. Oprócz operacji wojskowych w trakcie eksploracji dostępnych terytoriów i powiększania posiadłości będą miały miejsce interesujące wydarzenia. Liderzy zapewnią wiele przydatnych informacji, wskazówki tekstowe i wskazówki często pomagają w podjęciu decyzji. Wyprawa zapowiada niesamowite odkrycia z dużym nasyceniem wydarzeń. Rozpocznij natychmiast!


Reklama

Grabież 3 dla LG V34

Wszystkie aplikacje Xenoplay na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/22 12:04
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |