Szok Sid
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Sid Shock to gra fabularna z gatunku anime, w której musisz zarządzać drużyną dziewcząt walczących gwałtownie z różnymi złymi duchami. Łącz wojowników, aby stworzyć najsilniejszy oddział.

W świecie gry wojownicze piękności nazywane są Sidianami. W sumie utworzono pięć klas takich dziewcząt, użytkownik może wybrać dowolną z dostępnych. Każda klasa ma swoją jasną cechę: biali mają błogosławieństwo Boże, czerwoni potrafią doskonale atakować, niebiescy nigdy nie panikują; żółte są najbardziej ostrożne, a czarne wolą walczyć z ciemnymi siłami ciemnymi metodami. Krótkoterminowe bitwy wymagają mobilizacji sił, jeden zły ruch może nieść zbyt wiele ryzyka, umiejętność zarządzania oddziałami jest tutaj najważniejsza. Zasoby i przedmioty specjalne mogą poprawić odważne piękności, nadać im nową siłę.

Istnieje wiele złych miejsc, wszyscy antagoniści o różnych kształtach i rozmiarach, ale najbardziej niebezpieczni bossowie są w stanie zamiatać prawie wszystko na swojej drodze. Znalezienie słabości tych potworów wymaga wiedzy. Jeśli scenariusz walki ze sztuczną inteligencją jest zmęczony, możesz przejść do trybu PvP, zorganizować niespotykaną walkę z prawdziwymi przeciwnikami w jasnych i kolorowych miejscach. Chociaż programista zapewnił formaty offline na każdy gust, z inną liczbą drużyn, oryginalnymi misjami i konkursami.

Funkcje gry Sid Shock:

  • pięć klas bohaterów;
  • odblokuj nowe postacie;
  • walczyć z mitycznymi stworzeniami i ich szefami;
  • zbawienie dusz zakładników;
  • różne tryby rozgrywki.

Projekt oferuje wspaniałe lokalizacje, ciekawy projekt dla każdego pola bitwy. Fabuła przedstawia otoczenie, pomaga stworzyć opowieść anime ze złymi i dobrymi bohaterami. Walki występują naprzemiennie z badaniem miejsc, zbawieniem dusz bohaterów. Produktywne zachowanie przynosi wiele bonusów i nagród w pudełkach z kokardkami. Możesz rywalizować online i udowodnić, że Twój oddział Sidian jest najlepszy w okolicy. Usuń ciemne siły z powierzchni ziemi i spraw, by wrogowie zniknęli!


Reklama

Pobierz Szok Sid 1.3.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Content
- Add Daily Dungeon
Improvement
- Improved World Map and Region List UI
- Display JJ token possession count in character UI
- Skill Book Upgrade System
- Adjust skill level up costs

Bug fix
- Miscellany bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (37)
Data umieszczenia 2019-12-17 18:53
rozmiar 65.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Singta Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/23 12:09
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |