Liga punktowana
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Bullet League to królewska bitwa na Androida, która jest implementowana w bardziej znanym mobilnym formacie - w formie platformówki, która nie neguje innych, najważniejszych aspektów tego, co się dzieje.

Grę przygotowaliśmy w studiu Funday Factory, na podstawie którego jest to pierwszy projekt, który jednak rozwija się dość szybko i może zainteresować fanów tego gatunku, a nawet tych, którzy preferują bardziej klasyczne opcje mierzenia siły z innymi graczami.

Istota tego, co się dzieje, jest dość prosta i zrozumiała - gracze zostają wyrzuceni na arenę i muszą ze sobą walczyć, a ten, który przetrwa dłużej niż inni, wygra. Zgodnie z prawami „bitwy królewskiej” wszyscy zaczynają w takich samych warunkach - bez broni, więc pierwszym zadaniem jest znalezienie go. Przez przypadek możesz wybrać jakiś karabin maszynowy, a jeśli masz szczęście - granatnik. Oczywiście ilość amunicji jest ograniczona, więc w trakcie bitwy będziesz musiał szukać zarówno amunicji, jak i potężniejszych broni.

Kolejnym interesującym punktem są zasoby, które można zbierać na polach bitew w „wolnym” czasie wojny, najważniejsze jest to, że drugi gracz nie złapie Cię w tym zawodzie, bo długo nie będzie myślał i cię zastrzelił :)

Zasoby przydadzą się po bitwie, aby pompować twoją postać i stać się silniejszym, co przyda się w następnej bitwie. Ponadto broń można również ulepszyć, ale wciąż nie pozwoli ci ona dostać się w ręce na samym początku bitwy, jednak jeśli znajdziesz ją w trakcie, będziesz mile zaskoczony!

Funkcje gry Bullet League na Androida:

  • Duże lokalizacje z mnóstwem tajemnic, skrytek i innych badań
  • Rozgrywka uzależnia, ale jest to cecha tego gatunku
  • Skrzynie z bronią, a nawet chłodniejsze rzeczy w kryjówkach
  • Wiele postaci, wybór cię zaskoczy
  • Różnorodne ustawienia, dzięki którym gra będzie wygodniejsza
  • Nagrody, bonusy i bogate możliwości pompowania

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale jest to bardzo typowe dla gatunku i dla Androida jako całości.
  • Format 2D nie jest lubiany przez wszystkich, ale ci, którzy grają, nie narzekają;)

Konkluzja: oczywiście gra Bullet League nie będzie mogła konkurować z takimi potworami jak Fortnite i tym podobne, ale nie będzie można znaleźć odbiorców, ponadto ponad 100 tysięcy osób już bierze udział i dołącz do nas!


Reklama

Liga punktowana dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/24 11:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |