Magiczne wojny z cegłami
0 (0)

Magiczne wojny z cegłami

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Magic Brick Wars to kolejna odmiana na temat strategii kart, która, jak wiemy, jest dość udana i regularnie uzupełniana przez konkurentów. Najpopularniejszymi projektami są te, które opierają się na pewnym „ENT”, który pojawił się znacznie wcześniej i jest już znany potencjalnym graczom, idealnym przykładem jest gra Hearthstone, która wykorzystuje postacie, a nawet głos działający ze słynnego WoW. Dzisiejsza nowość postanowiła również polegać na poprzednich projektach i tutaj płynnie podchodzimy do tych, którzy przygotowali tę grę ...

I przygotowali grę w Halfbrick Studios, która jest tak naprawdę bardzo znana i szalenie popularna wcześniej, ponieważ każdy aktywny gracz słyszał o projekcie takim jak Fruit Ninja, który nawet po zapłaceniu zebrał ponad milion pobrań, a także była gra Jetpack Joyride , który jest bezpłatny i oferuje bardziej znaczące wyniki, w szczególności w chwili obecnej jest to ponad 100 milionów pobrań. Właśnie na podstawie tych dwóch gier twórcy postanowili stworzyć strategię karcianą ... Dobra próba, ale szczerze mówiąc, nie można nazwać tego dobrą podstawą.


Sama rozgrywka przypomina Clash Royale, ale ma także swoje unikalne funkcje, dzięki którym można śmiało powiedzieć, że to, co się dzieje, uzależnia i nie wygląda jak kopia słynnego projektu. Mechanika została zmieniona przynajmniej przez fakt, że teraz możesz wznosić w grze przeszkody, które komplikują drogę wroga do twojej bazy, ale masz z nim to samo zadanie - pokonać wroga po przeciwnej stronie mapy. Nie trzeba dodawać, że musisz walczyć z prawdziwymi graczami? Ale to już klasyk;)


Funkcje gry Magic Brick Wars na Androida:

  • Rozgrywka jest znana z popularnych projektów, w których dodali nową mechanikę
  • Duża liczba postaci z poprzednich prac studyjnych
  • Buduj ściany, aby zapobiec wrogom
  • Gra jest online i sprawia, że ​​jest bardziej interesująca
  • Zarządzanie - elementarne
  • Brak reklam, przynajmniej na razie, jest bardzo fajny

Wady gry:

  • Zakupy się odbywają, ale w porządku.
  • Znaczenie gry jest wątpliwe, ale decyzja należy do Ciebie.

Podsumowując: być może gra Magic Brick Wars byłaby odpowiednia kilka lat temu, w związku z zainteresowaniem wcześniejszymi projektami studyjnymi, ale dziś, gdy wielu już o nich zapomniało, oczywiście nie będzie to zabawne i interesujące. Niemniej jednak nie zadziała, aby zarzucić poważnym błędom programistom.


Reklama

Pobierz Magiczne wojny z cegłami 1.0.32 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Grazie per tutti i tuoi commenti!

Questo aggiornamento ha risolto un problema di accesso che riguardava una parte dei nostri utenti, nonché altre correzioni di bug e miglioramenti delle prestazioni.

Guarda il changelog dettagliato nel gioco!
informacje ogólne
wersja 1.0.32 (526423)
Data umieszczenia 2019-12-17 19:20
rozmiar 103.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/27 10:08
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |