Król wyścigów
4.2 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Racing King to fajny wyścig, w którym musisz ścigać się samochodem sportowym, rywalizować z prawdziwymi kierowcami, niszczyć megamiasta i atakować z ograniczonym czasem.

Gracz wybiera żelaznego konia, dostosowuje jego cechy i wygląd, a następnie wjeżdża na drogę w oczekiwaniu na ekstremalne przygody. Przeciwnicy są już na starcie, po odliczaniu zaczyna się zabawa. Możesz rywalizować ze sztuczną inteligencją lub machać palcami o mecze z prawdziwymi przeciwnikami w trybie wieloosobowym. Szybkość i uważność będą niezawodnymi asystentami w walce o pozycję lidera.

Deweloper oferuje różne formaty rozgrywki dostosowane do nastroju, każdy kierowca może wybrać bezprawie w środowisku miejskim, podróżować z wyraźnym harmonogramem i innymi wariantami wyścigowymi. Samochody można ulepszać, wyposażając w specjalne właściwości, dobierając parametry techniczne zgodnie ze stylem zachowania kierowcy na drodze. Stwórz nietypową strategię, aby na czas używać driftu i innych umiejętności, pozwoli to na wyrwanie się nawet w smutnych sytuacjach. Doświadczeni użytkownicy będą mogli zepchnąć przeciwników z drogi, wykonując spektakularne sztuczki.

Charakterystyczne cechy gry Racing King:

  • 32 fajne samochody;
  • drift, nitro i inne umiejętności kaskaderskie;
  • nagrody, ulepszenia, aktualizacje;
  • kilka formatów gier;
  • wyścigi online.

Projekt jest mile zaskoczony szczegółowymi lokalizacjami, teren zmienia się regularnie. Trójwymiarowy projekt graficzny wykonany jest z godnością, sytuacja jest bliska rzeczywistości. Czasami musisz ominąć wolno poruszające się samochody, które nie biorą udziału w zawodach. Warunki pogodowe sprawiają, że jesteś stale gotowy na niespodzianki, chmury nagle przyciągają niebo, deszcz znacznie zmniejsza widoczność i wpływa na obsługę supersamochodu. Jednak zasada sterowania jest tak prosta, jak to możliwe, dzięki czemu można szybko zrozumieć zawiłości wirtualnej jazdy i rozpocząć legendarną podróż. Uwolnij swoje ambicje i spróbuj roli najlepszego kierowcy!


Reklama

Pobierz Król wyścigów 1.1.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1. Improved Game System
2. Bug Fixed
informacje ogólne
wersja 1.1.8 (118)
Data umieszczenia 2020-11-29 19:07
rozmiar 96.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/28 12:39
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |