Scal Zombie: bezczynne RPG
0 (0)

Scal Zombie: bezczynne RPG

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Merge Zombie: idle RPG to fajny program do klikania, w którym musisz tworzyć nowe typy zombie, łącząc istniejące, a jednocześnie musisz powstrzymać nieustannie atakującą hordę przeciwników.

Początkowo zdarzenia zdarzają się tylko u góry ekranu, kilku postaciom zombie przeciwstawiają się złe duchy o podobnym poziomie adekwatności. Według zewnętrznych znaków, różni bohaterowie są w obu grupach. Stworzenia walczą automatycznie, możesz obserwować i analizować sytuację. Liczba wrogów wzrasta, totemy gracza stają się mniej potężne. W tym momencie otwiera się główny obszar aktywności użytkownika - puste laboratorium z żelaznymi ścianami. Tam musisz połączyć postacie, aby uzyskać potężniejszego wojownika. W połączeniu rozmiar żołnierza koniecznie wzrasta, jego moc wzrasta, a umiejętności ochronne wzmacniają się.

Działania młodego naukowca są uważnie obserwowane przez starego profesora. Wyjaśnia sytuację, opowiada o celach, opisuje opcje rozwoju fabuły. Ponadto stary człowiek nie męczy się podziwianiem swojego ucznia, po mistrzowsku tworząc nowe stworzenia. Z laboratorium wojownicy natychmiast przenoszą się do górnej części ekranu, gdzie krwawe masakra jest w pełni. Im dłużej antagoniści zdołają się oprzeć, tym więcej dodatków może zastosować naukowiec. Lista bohaterów jest uzupełniana, każdego z nich można ulepszyć przed połączeniem.

Charakterystyczne cechy gry Merge Zombie:

  • walka różnych rodzajów zmarłych;
  • laboratorium eksperymentów i eksperymentów;
  • łączenie się, przekształcanie w najsilniejsze postacie;
  • spotkania z bossami i niekończące się najazdy;
  • naukowe podejście do budowania zespołu.

Proste zadania pozwalają odpocząć od rutyny i obserwować bitwę między grupami krwiożerczych zombie bez napięcia. To prawda, że ​​szybkość pojawiania się nowych wojowników w szeregach wpływa bezpośrednio na okres przetrwania drużyny; Bohaterowie używają różnych narzędzi, różnią się zachowaniem, ale łączy ich pragnienie pokonania wrogiego oddziału. Dobra muzyka w tle pomaga dostroić się do produktywnej pracy w laboratorium. Udowodnij swoje umiejętności profesorowi!


Reklama

Pobierz Scal Zombie: bezczynne RPG 1.3.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fix and improvements
informacje ogólne
wersja 1.3.8 (61)
Data umieszczenia 2019-12-17 19:22
rozmiar 83.34 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

mierzenie rozmiaru pamięci aplikacji

Zezwala aplikacji na pobieranie rozmiarów własnego kodu, danych oraz pamięci podręcznej.

Wszystkie aplikacje 101 games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/29 12:11
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |