Wymiary Ubi
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Ubi's Dimensions to wciągająca gra logiczna, w której musisz poruszać się po różnorodnych strukturach, dotrzeć do skarbu za pomocą specjalnych praw grawitacji.

Mała pomarańczowa postać wpadła do niesamowitego wszechświata, w którym musisz zbierać świecące elementy. Na każdym poziomie znajduje się trójwymiarowa postać i jeden jasny kryształ w najbardziej zacisznym miejscu. Wokół otchłani zły krok prowadzi do upadku na podobnej figurze, gdy przejście poziomu zaczyna się od nowa. Odległość musi być pokonana bardzo mała, trudność polega na dostępnych metodach poruszania się.

Możesz zapomnieć o zwykłych aksjomatach fizyki, tutaj przejścia do innych ścian są dostępne bez utraty równowagi, ale tylko w obszarach o gładkich zakrętach. W pobliżu ostrych krawędzi lepiej nie eksperymentować, ponieważ będziesz mógł skakać tylko na twarz znajdującą się niżej w tej samej płaszczyźnie. Niezbędny świetlisty obiekt znajduje się zwykle w pobliżu kilku krawędzi, musisz poszukać trudnych dróg (zwykle najdłuższych), aby znaleźć zakrzywioną drogę do skarbu.

Czasami na konstrukcji znajdują się stopnie, można je wspinać / opuszczać bez ryzyka upadku. Możesz także znaleźć różne ruchome obiekty, które pomogą Ci przejść do trudno dostępnych punktów. Inny programista dodał elewacje dla płynnego przejścia między bokami o ostrych krawędziach i inne dodatki, które powstają przy bardziej złożonych zadaniach. Po ukończeniu etapu gracz widzi ciemny obszar z dużą liczbą punktów i widzi, jak rysowany jest nowy segment między punktami. Celem jest połączenie wszystkich kropek na oryginalnym rysunku. Po utworzeniu pomarańczowy bohater będzie mógł wydostać się z tego wszechświata.

Charakterystyczne cechy gry Wymiary Ubi:

  • chodzenie w skomplikowanych kształtach geometrycznych;
  • naruszenie praw fizyki;
  • brak skoków, nagle masz ich dość ...;
  • wysokie prawdopodobieństwo wpadnięcia w otchłań;
  • stopniowe komplikowanie zadań.

Projekt wyróżnia się wygodnym zarządzaniem, możliwością powiększenia obrazu. Zadowolony także z opcji przewijania struktury w dowolnym kierunku, w celu szczegółowego zbadania układanki i opracowania taktyki jej przejścia. Dobra grafika, animacja i muzyka do relaksu doskonale uzupełniają wszechświat wymyślony przez autora. Spróbuj ją podbić!


Reklama

Pobierz Wymiary Ubi 1.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.3 (17)
Data umieszczenia 2020-05-07 06:49
rozmiar 57.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Uova Oy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/30 10:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |