Kostki Zombie 2
4.5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Zombie Cubes 2 jest kontynuacją słynnego projektu walki z zombie zagubionymi w różnych miejscach. Wrogów należy zastrzelić, najważniejsze jest, aby nie zgubić się w miejscu i nie pozwolić sobie na jedzenie!

Okrągła postać krąży po pokoju z dziurami w ścianach i strzela w kostkę chodzącym trupom. Antagoniści są nieco mniejsi, co pozwala im łatwo przejść przez kwadratowe otwory w ścianach. Totem gracza jest nieco większy, więc musi szukać specjalnych wyjść, aby dostać się z jednego pokoju do drugiego. Przegląd z góry pozwala na bardziej realistyczną ocenę ryzyka i zagrożeń. Niektóre wyjścia są zamknięte, musisz wędrować po stronie w poszukiwaniu kluczy. Zbieranie przedmiotów jest mile widziane, przydadzą się w tworzeniu pułapek i innych ważnych procesów.

Gracz może zauważyć drastyczne zmiany w stanie postaci po kolorze. Uzyskanie bonusu polega na skorygowaniu odcienia ciała, ekstremalne niebezpieczeństwo objawia się poprzez zazielenienie piłki, gdy zombie atakują ze wszystkich stron i zaczynają gryźć. Zasadniczo ważne jest radzenie sobie z antagonistami, gdy jeszcze nie zdołali zbliżyć się zbyt blisko. Ustaw pułapki, aby zapobiec zbliżaniu się wroga w trudnych obszarach, aby zminimalizować niebezpieczeństwo. Rozszerzono także zakres bonusów, tajne elementy pomagają jakościowo przygotować się do bitew ze złymi bossami. Aby przeciwdziałać zombie, przygotowano także wiele nowych broni, możesz je zmieniać w trakcie omijania mapy.

Funkcje gry Zombie Cubes 2:

  • zniszczenie sześciennych chodzących;
  • mapy przestrzeni o złożonych schematach;
  • ulepszenia broni;
  • walki z bossami;
  • możliwość tworzenia pułapek.

W drugiej wersji deweloper zwrócił uwagę na projekt graficzny, sprawił, że tekstury były przyjemniejsze wizualnie. Większość map pozostała taka sama, ale zauważono głębsze szczegóły, dodawanie nowych przedmiotów. Od czasu do czasu nieznane pokoje muszą być zaskoczone; pojawiają się bez zmiany ogólnego układu. Rozgrywka wymaga stałej aktywności i implikuje wysoką dynamikę ruchu. Jeśli nie widzisz w pobliżu przeciwników, musisz przestudiować lokalizację, zebrać przydatne żetony i przygotować się na spotkanie z wrogami. Pomóż sferycznemu bohaterowi poradzić sobie z zielonymi wrogami o sześciennych konturach!


Reklama

Pobierz Kostki Zombie 2 1.0.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1.0.5:

*Coins! The shop for skins isn't open yet, but you can start collecting coins already now!

*The christmas event is here! Try out the small little map where you fight off Zombie Cubes with only snowballs!
*For a limited time you now start with Snowball as your secondary weapon!
*Several christmas decorations! Including a hat and a beard for you!
*Brand new lightning system which really increase performance!

-Fixed issue with getting the secret weapon in the Lab map (Thanks Mimmz!)
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (12)
Data umieszczenia 2019-12-19 11:18
rozmiar 64.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/01 10:28
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |