WOJNA KOSMICZNA: KLIKNIĘCIE NA BIEG
0 (0)

WOJNA KOSMICZNA: KLIKNIĘCIE NA BIEG

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra SPACE WAR: IDLE CLICKER to zwykły przycisk, w którym musisz uratować wszechświat przed inwazją pół-mechanicznych stworzeń, fal zbliżających się do linii frontu, a twórcy opakowali bitwy kosmiczne w formacie, który wygląda dość interesująco.

Przed rozpoczęciem użytkownik poznaje historię niezwykłych antagonistów na kilku planetach. Zorganizowali zajęcie terytoriów i zaczęli uważnie przyglądać się kolejnym planetom. Cała przestrzeń kosmiczna była zagrożona. Musiałem szybko stworzyć armię, aby chronić rozległą strefę. Było wielu śmiałków, gracz pojawia się jako nowy wojownik, który właśnie przybył na front. Konieczne jest aktywne strzelanie do przeciwników zbliżających się do granicy warunkowej i pomoc współpracownikom w oczyszczeniu pola bitwy z częściowo zmechanizowanych postaci.

Na każdym poziomie będzie 10 fal wroga, chociaż liczba żołnierzy na fali wzrośnie wraz z przejściem na bardziej złożone poziomy. Zniszczenie wroga przynosi złote monety, odnoszący sukcesy wojownik ma prawo stworzyć swój własny zespół oporu, rekrutować żołnierzy z listy dostępnych współpracowników. Postacie te posiadają broń i mogą nawet zostać ulepszone, ale główna część misji będzie musiała zostać ukończona niezależnie. Ostatnim etapem bitwy na stronie będzie konfrontacja z ogromnym bossem z potężnym systemem pancerza. Jeśli uda mu się pokonać, użytkownik otrzyma powiadomienie o całkowitym wyczyszczeniu strefy i przejściu na następne pole bitwy.

Charakterystyczne cechy gry SPACE WAR:

  • liczne fale antagonistów;
  • asystenci z dodatkową bronią;
  • odblokowywanie lokalizacji i planet;
  • zestaw ulepszeń, bonusów, relikwii;
  • szefowie są ogromni.

Prosta fabuła, jasne cele i łatwość zarządzania sprawiają, że codzienna gra jest atrakcyjna dla graczy. Aby ciągłe ostrzeliwanie nie nudziło się tym samym, co się dzieje, twórcy dodali przeciwników o różnych kształtach i kolorach. Statki kosmiczne Boss są przerażające i powodują koncentrację. Różnorodne bonusy i tajemnicze kamienie otwierają możliwości unikalnych przygód, możesz nawet zorganizować podróż w czasie. Wysokiej jakości ścieżka dźwiękowa doskonale wpisuje się w historię walki o wszechświat. Na bohatera już czekał nowy bohater!


Reklama

Pobierz WOJNA KOSMICZNA: KLIKNIĘCIE NA BIEG 1.1.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.8 (35)
Data umieszczenia 2020-09-12 11:48
rozmiar 34.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Super Shock na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/01 12:34
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |