Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery
4.1 (4)

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery to horror dla Androida, który nie będzie najbardziej logiczny, ale będzie kontynuacją tytułowej serii gier, które wcześniej były bardzo popularne, ale o tym później.

Przygotowaliśmy grę w studio Illumix Inc., dla której jest to pierwsza gra na Androida, ponieważ programiści potrzebowali nowego wyglądu i świeżych pomysłów, które zostały w pełni wdrożone tutaj. Ogólnie rzecz biorąc, ta seria dość aktywnie traciła fanów, pierwsza część serii była interesująca ze względu na nietypowy format, nawet jeśli wszystkie części zostały zapłacone, pierwsza zebrała ponad milion pobrań, następnie popularność spadła o połowę, a następnie o kolejne pięć .. dlatego czwarta część została zadeklarowana jako ostatnia. W tytule było pięć nocy, ale postanowiono stworzyć tylko cztery części gry, które, choć nie logiczne, były jednak ekonomicznie konieczne. Jednak na ratunek przybyła technologia i tam dotarły pieniądze na produkcję.


Główną istotą piątej części jest to, że teraz są koszmary w rzeczywistości rozszerzonej ... A to, wierz mi, jest wielokrotnie gorsze niż to, co można było zaobserwować wcześniej. Wrzaski pozostały, ale teraz wyślizgną się z twoich szaf i z powodu twoich drzwi, więc ludzie o słabych nerwach powinni lepiej powstrzymać się, inaczej nie będziesz mógł być w domu po grze.

Pomysł jest dość prosty - twój Android używa kamery, przez którą zobaczysz swoje zwykłe otoczenie, korytarz, pokój, kuchnię i tak dalej, a teraz proces gry przyciąga wszystko inne, w tym potwory ... Ogólnie rzecz biorąc, wystarczy zabawa Nawiasem mówiąc, tym razem możesz pobrać grę za darmo, ale pełna wersja będzie kosztować kilka dolarów, ale możesz bezpiecznie zdecydować się na zakup po testowej jeździe.


Funkcje gry Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery na Androida:

  • Przyszłość już nadeszła i jest przed tobą, wykorzystaj rozszerzoną rzeczywistość, aby uzyskać nowe doznania!
  • Animatronika, podobnie jak w poprzednich częściach, nie przegapi okazji, aby cię zaatakować
  • Zasoby są nadal ograniczone, więc używaj mądrze
  • Zbierz kolekcję różnych elementów
  • Tabela liderów i umiejętność atakowania znajomych

Wady gry:

  • Imponujące naprawdę nie powinno na to patrzeć.
  • Pełna wersja gry jest płatna, jednak w wersjach pełnej i próbnej nie ma reklam.

Podsumowując: podczas gdy popularność gry Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery nie jest zbyt zachęcająca, ale nakłada się tutaj wysokie wymagania dotyczące żelaza, więc najprawdopodobniej jest to zdecydowanie ostatnia gra z tej serii;)


Reklama

Pobierz Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery 13.3.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
▶ Bug fixes and optimizations
informacje ogólne
wersja 13.3.0 (2652)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:51
rozmiar 155.67 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.08★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/03 09:57
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |