GRID Autosport
2.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra GRID Autosport to wyścig na Androida i jesteśmy gotowi bezpiecznie oświadczyć, że w tej chwili są to najlepsze wyścigi, które możesz zainstalować. Za pieniądze. Pod warunkiem, że masz potężny smartfon, bardzo potężny ...

Przygotowała grę w studio Feral Interactive, która jest twórcą gry wraz z Codemasters, ale tylko tym razem to ona jest odpowiedzialna za przeniesienie gry z komputera na Androida i iOS. Wydarzenie jest w rzeczywistości bardzo ważne, ponieważ takie sytuacje nie miały miejsca wcześniej i porozmawiamy o tym, co dokładnie oznacza.


Na Androidzie jest wiele fajnych wyścigów, tylko one zostały stworzone na platformy mobilne, co wiąże się z pewnymi ograniczeniami, lub zostały przeniesione z komputera PC, jak w tym przypadku, ale prawie zawsze chodziło o wyścigi zręcznościowe, a dziś masz pełnoprawny symulator! W oryginale gra pojawiła się w 2014 roku i szybko zajęła miejsce gdzieś na szczytach wyścigowego Olympusa wraz z najlepszymi i najbardziej znanymi projektami tamtych lat. Było wiele dodatków i wszystkie są prezentowane na Androidzie bez konieczności kupowania ich osobno. Jednak samą grę trzeba będzie kupić, a cena jest dość wysoka - 10 euro! Oczywiście nie można tego porównać z cenami gier na konsolę, a nawet na PC, ale w przypadku Androida liczba jest znacząca.

Tak czy inaczej, za te pieniądze otrzymujesz doskonałą fizykę, mnóstwo samochodów i torów, opcje tuningu i grafikę poziomów dla konsol tamtych lat. Kto jeszcze może się poszczycić czymś podobnym?


Funkcje gry GRID Autosport na Androida:

  • Sto samochodów, biorąc pod uwagę wszystkie dodatki, które pojawiły się w grze
  • Sto utworów wartych nauki, jeśli chcesz ustanowić rekord
  • Oszałamiająca grafika i fizyka
  • Zarządzanie można dostosować dla Twojej wygody.
  • Kilka trybów gry, jest wszystko, czego potrzebujesz
  • Poziom trudności można również dostosować, więc jest odpowiedni dla każdego

Wady gry:

  • Wysoka cena, choć uzasadniona
  • Wysokie wymagania systemowe i łącznie 26 oficjalnie ogłoszonych telefonów, na których gra na pewno będzie działać ...

Podsumowując: jest bardzo możliwe, że gra GRID Autosport nie stanie się bardzo popularna i nie będzie w stanie wytrzymać konkurencji bezpłatnych projektów, jednak konkurenci powinni o tym pomyśleć, ponieważ następny taki projekt może okazać się jeszcze lepszy i już bezpłatny ...


Reklama

GRID Autosport dla LG V34

Ocena:

(4)
2.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/03 12:00
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |