Project Mutant - Zombie Apocalypse
2.2 (4)

Project Mutant - Zombie Apocalypse

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Project Mutant - Zombie Apocalypse to pełnoprawna strzelanka, która oferuje nie tylko różnorodne lokalizacje i bitwy z żywymi trupami, ale także dość ciekawą historię, której okresowo brakuje.

Przygotowaliśmy grę w studio Boomerang Games, znaną wielu fanom horrorów dzięki serii gier Fear, z których trzy są prezentowane na Androidzie i, według twórców, sprzedano w sumie ponad 15 milionów! Depozyt jest dobry, zobaczmy, co wydarzyło się w praktyce.


Tym razem wydarzenia nie będą związane z żadną globalną apokalipsą i korporacjami, tym razem problem jest lokalny, ale zagraża całej ludzkości, jeśli nie zostanie zatrzymany. W tej historii bohater John jest zawodowym żołnierzem, który odpoczywa po kolejnej trudnej misji, ale przez przypadek pojawił się w pobliżu szalony naukowiec, który zamienia ludzi w zombie i zagraża całej ludzkości. Po otrzymaniu wkładu zostajesz wysłany na nową wojnę, niszcząc przeciwników i próbując znaleźć źródło problemów.

Widok z pierwszej osoby, różni przeciwnicy, broń i inne niuanse, które są całkiem odpowiednie dla pełnoprawnej strzelanki i, w przeciwieństwie do większości podobnych projektów, nie są strzelnicą, ponieważ tutaj poruszasz się niezależnie, eksplorując otoczenie.

Funkcje gry Project Mutant - Zombie Apocalypse na Androida:

  • Niebezpieczna i straszna misja ratowania ludzkości
  • Swobodny przepływ w lokalizacjach
  • Duży wybór broni
  • Ciekawa fabuła
  • Zombie, które tak bardzo kochamy ... zabijaj!

Wady gry:

  • Są zakupy i sporo reklam
  • Gra była przez długi czas na wczesnym etapie dostępu, ale problemy z optymalizacją nie zostały rozwiązane
  • Niektóre elementy gry i broń są „pożyczone” z innych projektów

Konkluzja: gra Project Mutant - Zombie Apocalypse okazała się prymitywna, ale jeśli deweloperzy spędzą trochę więcej czasu i będą w stanie rozwiązać niektóre problemy, będzie na poziomie konkurencji, co nie jest tak złe jak na dzisiejsze standardy.


Reklama

Pobierz Project Mutant - Zombie Apocalypse 1.4.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Minimap added!
informacje ogólne
wersja 1.4.8 (8)
Data umieszczenia 2019-12-17 19:20
rozmiar 130.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/04 10:08
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |