Tajemnica morderstwa
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Murder Mystery to fascynująca gra RPG, w której zabójcy starają się zniszczyć wszystkich, a policja próbuje powstrzymać złoczyńców i chronić nieuzbrojonych cywilów.

Postać wchodzi w lokację ze wstępnie uformowaną mapą i rozpoczyna inspekcję terytorium. Może to być prywatny dom z wieloma pokojami i osobistą działką lub inne miejsce z małymi obszarami. Powiadomienie o podziale ról po dwudziestu sekundach pojawi się w lewym górnym rogu. Następnie strategia zachowania jest wybierana w zależności od przypisanego statusu. Zabójca biega sztyletem, organizuje krwawe represje za wszystkich, których spotka, ma nadzieję pozostać jedynym ocalałym. Szeryf ma broń w swoim arsenale, musi znaleźć przestępcę i zapobiec wzrostowi liczby ofiar. Po zneutralizowaniu zabójców ten bohater staje się zwycięzcą.

Więcej na stronach wędruje po mieszczanach. Początkowo broń nie jest im podawana, ale możesz je kupić, jeśli zbierzesz kilka złotych monet rozrzuconych wszędzie. Posiadacze innych ról będą przydatni w tym samym celu. Nie należy spodziewać się automatycznej oferty zakupu miecza, umowa jest możliwa tylko w pewnym punkcie lokalizacji, który należy znaleźć po wzbogaceniu. Obywatele udzielają wskazówek przedstawicielom organów ścigania i uciekają przed atakującymi z maksymalną prędkością.

Charakterystyczne cechy gry Murder Mystery:

  • losowy podział ról;
  • różne zadania i sposoby ich realizacji;
  • zbieranie złotych monet;
  • nabywanie broni od kupca;
  • interakcja z prawdziwymi graczami.

Około tuzina osób bierze udział w krótkich rundach gry, jedna lub dwie stają się zabójcami, ta sama liczba policjantów, reszta - obywatele. Powiadomienia o zmianie sytuacji będą wyświetlane u góry (morderstwo, wyjście z gry, błędy). W pobliżu znajduje się panel z licznikiem, wyświetlana jest tam liczba ocalałych. Witryny są zdezorientowane, jest wiele zwrotów i tajnych pokoi, mapa jest starannie przemyślana, ale programiści nie zawracali sobie głowy grafiką, opracowali ogólne zarysy postaci i broni, bez szczegółów i małych przedmiotów wokół. Zabawny piechur z ryzykiem śmierci pomoże miłośnikom PvP na chwilę się rozproszyć.


Reklama

Pobierz Tajemnica morderstwa 2.1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
What's new in 2.1.1
1.Game optimizated
informacje ogólne
wersja 2.1.1 (3230)
Data umieszczenia 2020-12-07 15:44
rozmiar 57.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/05 10:33
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |