Morza Saaily
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Saily Seas to uroczy biegacz wodny, w którym musisz ścigać się wzdłuż fal w kierunku niebezpiecznych przygód, zbierać bezpieczne ptaki i ryby oraz unikać drapieżników.

Postać jest na tratwie z żaglem i zaczyna się od zejścia po średniej fali. Wiatr będzie tylko pomocnikiem, pewnie stojący nawigator nie spadnie, nawet jeśli statek zostanie pochłonięty przez ogromnego antagonistę. Najpierw musisz przyzwyczaić się do zarządzania i nauczyć się, jak prowadzić totem na optymalnej ścieżce. Zderzenia z mewami i innymi małymi ptakami przyniosą dodatkowe punkty, nie wahaj się wyprzedzać tych, którzy latają nisko nad wodą. Dostępne jest również krótkie nurkowanie z ruchem wzdłuż głębokiego morza bez utraty prędkości. Jeśli po drodze są nieszkodliwe ryby, zbierz je, aby zdobyć więcej punktów.

Początkowo rozgrywka wydaje się prosta, ale nurkowanie zbyt długo pod wodą lub nurkowanie zbyt głęboko doprowadzi do końca historii. Dodatkową zachętą do utrzymania i stopniowego zwiększania prędkości są drapieżne ryby, wyprzedzające od tyłu. Jeśli taka osoba nie jest obserwowana w zasięgu widzialności, znajduje się w bezpiecznej odległości, ale należy się spieszyć, aby nie zmniejszyć tej odległości. Podczas długiej podróży możesz natknąć się na specjalne pokoje z przyjemnymi niespodziankami. Koniecznie spójrz tam, tylko przez krótki okres.

Charakterystyczne cechy gry Saily Seas:

  • wskaźnik odległości;
  • zbieranie ryb i ptaków;
  • zestaw punktów do statystyki;
  • tajne strony;
  • drapieżni przeciwnicy.

Gra zręcznościowa o niekończącym się formacie rozgrywki sprawia, że ​​chcesz ustanowić nowe rekordy. W górnym rogu wyświetlany jest licznik przejechanych metrów, a po zatrzymaniu podróży użytkownik widzi odległość i liczbę zdobytych punktów, w sumie określa poziom, który udało się osiągnąć. Na ekranie wyświetlana jest także liczba ptaków i przedstawicieli podwodnej fauny. Łagodna muzyka sprawia, że ​​gra jest doskonałym narzędziem do relaksu. Dobra wizualizacja doskonale uzupełnia historię morską. Zrealizuj pragnienie, aby wybrać się w długą podróż i pozostać na powierzchni dłużej!


Reklama

Pobierz Morza Saaily 1.0.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Correzioni di bug relative alle missioni
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (31)
Data umieszczenia 2019-12-17 19:22
rozmiar 35.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/05 12:43
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |