Załoga wybuchu zombie
0 (0)

Załoga wybuchu zombie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Zombie Blast Crew to akcja zombie na Androida, w której stajesz się liderem zespołu myśliwych, który postanowił oczyścić miasto z przerażających potworów, które same pożerają ludzkie ciało.

Przygotowaliśmy grę w dużym i dość znanym studiu Vivid Games SA, które znacie z takich projektów jak Real Boxing, Gravity Rider i kilka innych. Zwykle nie pojawiają się pytania dotyczące ich „kreatywności”, ponieważ tak się stało z nowym produktem, gra jest przemyślana i zdecydowanie powinna zainteresować fanów tego gatunku.

Fabuła gry nie mówi, który rok jest na podwórku, ale sądząc po środowisku, porozmawiamy o naszych dniach. Apokalipsa wydarzyła się 11 miesięcy temu. W tym czasie ci, którzy przeżyli, nauczyli się ukrywać i uzyskiwać to, co niezbędne, ale jeszcze nie zdecydowali, jak dalej żyć. Wydarzenia będą miały miejsce w małym miasteczku, w którym grupa ocalałych nie czekała na uwolnienie ich przez armię lub bohatera, więc postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęła eksterminować zmarłych pod kontrolą nowego przywódcy, którym powinieneś zostać.

Nie będziesz miał żadnego konkretnego bohatera, będziesz musiał kontrolować różne postacie, z których każda będzie pasować do jednego lub drugiego zadania, gdzieś będziesz musiał polować i tropić wrogów, gdzieś, aby poradzić sobie z tłumem przeciwników, gdzieś, aby przeprowadzić rozpoznanie i zdobyć przydatne informacje. Ale w każdej sytuacji cel jest jeden - zmniejszenie populacji pieszych i ustalenie obecnego życia grupy.

Planowanie i wybór broni - to podstawy, po zrozumieniu, z czym możesz sobie poradzić przy każdym zadaniu.


Funkcje gry Zombie Blast Crew na Androida:

  • Walcz z zombie jako różne postacie
  • Przetrwaj i wypełnij zadania
  • Wymyśl najodpowiedniejszą taktykę
  • Odkrywaj miasto, każda misja - nowa lokalizacja
  • Zbieraj sprzęt i zasoby, wszystko może się tu przydać

Wady gry:

  • Zadania są dość monotonne, liczysz 3 ... może 4
  • Dużo reklam i jest nachalna
  • Zakupy są również obecne, ale nie są wymagane.

Podsumowując: gra Zombie Blast Crew jest doskonałym przedstawicielem swojego gatunku, szczególnie jeśli programiści zmieniają zasady dotyczące reklamy, teraz naprawdę przeszkadza.


Reklama

Pobierz Załoga wybuchu zombie 2.4.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
It's time for "A new beginning" update. Discover new zones to explore and secrets to find! Zombies are now out of the city. Your job is to take them down, secure the areas and find hidden chests filled with much needed supplies.
The new survivor: Buster and his energy canon will help you with that so we are assigning him to your squad. Now go clean that up.
informacje ogólne
wersja 2.4.0 (132)
Data umieszczenia 2020-07-13 15:06
rozmiar 57.84 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/07 12:33
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |