Lily City: Budowanie metropolii
0 (0)

Lily City: Budowanie metropolii

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Lily City: Building metropolis to zabawna strategia, w której burmistrz kontroluje małe miasto i zamienia je w metropolię, rozpoczynając wspaniałą budowę ze wszystkimi konsekwencjami;)

Gracz dostaje małe miasteczko i asystenta, dostarczając wiele przydatnych informacji o tym, co się dzieje. Wyjaśni, według jakiego algorytmu budynki są podzielone na typy, które są natychmiast dostępne dla nowego wysokiego rangą urzędnika, jakie uprawnienia pojawią się później, po uzyskaniu autorytetu od ludzi. Konieczne jest kompleksowe rozwijanie zaufanego miasta, budowanie organizacji, budynków mieszkalnych, kompleksów rozrywkowych. Zaleca się poświęcenie czasu na poznanie nawyków mieszkańców. Fascynujące historie każdej osoby razem tworzą kulturę społeczeństwa, historię, która może wpłynąć na wybór strategii poprawy miasta.

Konieczne jest również zaangażowanie w produkcję przemysłową, aby przyciągnąć ludzi z innych miejscowości o dobrych warunkach pracy i wygodnym życiu. Jeśli masz czas wolny, możesz sam siebie zebrać. Zasadniczo ważna jest kontrola jakości produktów. Część z nich trafi na rynki zagraniczne, więc pojawią się dodatkowe fundusze na wdrożenie najodważniejszych pomysłów. Burmistrz regularnie otrzymuje zadania, które systematyzują sekwencję działań.

Charakterystyczne cechy gry Lily City:

  • różne typy budynków i obiektów;
  • wiele opcji produkcji;
  • rozwój fabuły, historia życia mieszkańców miasta;
  • zwycięstwa i nagrody;
  • odblokowywanie nowych elementów infrastruktury.

Elastyczne dostosowywanie map pomaga stworzyć miasto inne niż inne. Burmistrz samodzielnie podejmuje globalne decyzje, a ustalanie zadań przez sztuczną inteligencję eliminuje jedynie pomijanie ważnych niuansów. Możliwość rozwoju w dowolnym kierunku minimalizuje ustalone ramy.

Symulator ma ładną oprawę graficzną, niezwykłą dla analogów, z głębokością fabuły. Kilka rodzajów zysków, nagród i bonusów motywuje do bardziej aktywnej pracy, myślenia o perspektywach. Możesz nawet dokonywać odkryć i znajdować skarby. To świetna szansa na zbudowanie miasta marzeń!


Reklama

Pobierz Lily City: Budowanie metropolii 0.5.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 0.5.0 (11474)
Data umieszczenia 2021-01-31 11:41
rozmiar 70.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/09 12:10
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |